Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

hheehhhehehe ja sie czuje staro, bo troche duzo przeszlam, i chyba tylko dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun,gwarantuję Ci,że mój życiorys też nie jest radosny. było kilka epizodów nad którymi można by zapłakać... ale myślę,że po każdej burzy przychodzi kiedyś czas na piękne słońce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, przeciez ja w to nie watpie:) kurde 21.30 a ja juz w lozku, masakra, jakbym 50 lat miala co najmniej. musze zaczac znowu cwiczyc bo mam wiecej energii wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze do łóżeczka nie mogę bo dziś bawię się w matkę polkę i soki robię. co do ćwiczeń to mnie też by się przydały...bo u mnie ze sportów to tylko te ekstremalne jak np.bieg z siatkami(siatkówka)czy koszykówka(wsady do bębna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po każdej burzy przychodzi piękne słońce, jak napisała mżonka bardzo mi się spodobało z tego co rozumiem to dobrze, że jesteś już w łóżku, musisz zebrać siły na jutrzejsze wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama robisz soki-matka idealna :) moja chłopina mówi, że jak tylko powiększy się nam rodzina pierwszym zakupem będzie sokowirówka, bo jego dzieci świnstw z konserwantami pić nie będą...ja tylko ciekawa jestem to kto soki będzie szykował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonell-> mieszkam w "malinowym zagłębiu" i robię bo mam z czego... z tą matką idealną to się nie zgodzę.... a soki z sokowirówki robi sie ok.2 minut na litr- z sokownika gorzej bo ja czekam juz 4 godziny az sie sok puści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzis dobry humor a teraz znowu smutas cos... ehhh nie wiem co ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun tylko nam nie wpadaj w depresję bo psychologów ci u nas brak... Kmicicu może wygrzebiesz coś na pocieszenie dla sun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj depresja, co to to nie, raczej mi nie grozi. po prostu czasem wspomnienia po rozstaniu wracaja..zupelnie niepotrzebnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze tak bredze, z reguly jestem radosna, usmiechnieta, ale to sa takie momenty...na szczescie juz tylko momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze co chwile, swego czasu az za duzo, a teraz mam taki etap ze nie chce wychodzic i znajomi musza mnie sila wyciagac.bo jakos tak stracilam wiare w czlowieka , 9 lat planow i wartosci szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun-> bo my za bardzo wierzymy samcom... a nasze plany niekoniecznie pokrywają się z rzeczywistością kmicic->męska solidarność?:-) a dla pierwszego pana mogłabym stracić głowę...:-p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka.....ja uwazam ze po obu stronach barykady sa ci co zdradzaja i zdradzeni...... i ci co beda zdradzeni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu odzyskac wiare w czlowieka, w zycie? jestem przygaszona taka..zupelnie jak nie ja-zawsze radosna i zywiolowa. jak odzyskac wiare w mezczyzn? albo inaczej- w ideę zwiazku ????? (bo byloby hipokryzja gdybym wszystkich samcow uwazala za lajdakow tylko dlatego ze z 1 mi nie wyszlo- no w sumie z dwoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o zdradę tylko o oczekiwania. my wierzymy w was, w to,że jesteście idealni,że pragniecie tego co my ale niestety nie zawsze tak jest:-( kobiety mają w sobie jakąś dziwną ufność i nadzieję a rozstanie nie zawsze wiąże się ze zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×