Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

dziewczeta za 20 min przyjezdza po mnie, zdecydowalam sie:) hhhe mam treme troche nawet:) opowiem wam jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za was obie trzymam kciuki :) a ja właśnie nie wiem co dziś ze mną będzie, też bym gdzieś wyszła, a koleżanka mi się pochorowała...fuck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun czekamy na wieści i opowieści.... ja spadam dzieci położę i będę świętować:-p ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, wlasnie wrocilam i leze w lozku juz. bylo fajnie ale troche...nudno. koles jest mega spoko, tylko wlasnie,,, za spokojny, z kolei ten co z nim wczoraj bylam taki za duzy wariat. sma nie wiem. zaden tez az tak mi sie nie podoba zebym miala jakis pociag do nich, taki wiecie o co chodzi:) w zadnym tez chyba raczej nie widze faceta na powazniej, ale w sumie pospotykac sie mozna, tylko nie wiem czy to ma sens, bo jeszcze ktorys sie zaangazuje, a ja nie chce nikogo ranic. a nie jestem chyba gotowa na jakis zwiazek i wydaje mi sie , ze moj przyjaciel mial racje, ze teraz kazdego faceta bede porownywac do swojego bylego i w sumie cos w tym jest chyba no nic, nie bede sie nad tym rozwodzic za bardzo, musze chyba przyjac postawe typu "bawic sie" i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubszy temat na dziś :) upiłam się i dziś to różne głupoty do głowy mi przychodzą :) dawno Panów nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym nie widzę ni dobrego...spotykam ludzi, którzy sieją mętlik w mojej głwoie,a tu wszystko spokojne i poukładane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) na szczęście ten etap mam za sobą :) teraz wpadłam :) z wizytą do rodziców i spotykam tu różne typki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...w barze mam typów...takich byłych na przykład, co to mają więcej lat niż .... no dużo mają i po 4 latach coś im się ciągle w głowie miesza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz .....laseczka jestes to im cos sie wydaje.....:D chcialas cos napisac na temat wieku ???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×