Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

a nad czym tak rozmyślasz??? pracę to ja mam już od dłuższego czasu, więć chwilowo bez zmian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale takie ale taki tryb zycia daje sie we znaki....wiem cos o tym...matka kiedys na mnie mowila nocny Marek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie wysmialiscie! ja tu powaznie chcialam zasiegnac opinii, a oni w smiech. hhehe ale to prawda, babie trudno dogodzic:) a zreszta i tak nie jestem gotowa do nowego zwiazku i juz, pewnie dlatego tak wybrzydzam, albo po prostu ci nie sa odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze szybko nie znajde kogos, bo kazdego mimo woli bede porownywac, bo jak by nie bylo, byl moim jaims tam pierwszym wzorem faceta i pierwsza miloscia. czy moze ja bredze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sun bredzisz.. znajdziesz. nie ma co porownywac wszystkich jedna miara zwlaszcze ze to mogla byc zla miara.. :) a tak to jest ze jak sie chce to sie nie znajduje.. jak stracisz nadzieje to cie znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja nie chce na sile nikogo znalezc i ni szukam w sumie, tylko mam takie przemyslenia, ze mam jakis swoj typ, ktorego on jest pierwowzorem i tyle. moze faktycznie bredze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, doszlam do wniosku ze moze fakt bredze i glupoty gadam, ale wiecie co? chcialabym sie zakochac, spojrzec na usmiech jakiegos fajnego faceta i odwzajemnic go:) chyba po prostu tesknie za takim uczuciem.. ehhh czemu jak zawsze ja jestem to was nie ma? szkoda ze ja nie moge siedziec po nocach, bo wtedy najwiecej ludzi pisze LINO co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sun :) ja wczoraj byłam u rodziców, a teraz właśnie dotarłam do swojej siedziby :) Faceta brak przy boku, dużo czasu wolnego , chetnie sobie pogadam Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nonelka, pisalam mniej wiecej co u mnie, czytalas poprzednie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kiedy czytałam to byłam mocno pijana, dziś dowiedziałam się że rozmawiałam z Kmicicem :) nadal nie zdecydowana, którego wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego, bo do zadnego nic nie czuje, wiec to bez sensu ja sie nie nadaje na randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wybieram, nie wybieram. moze i tak ale jestem w takim momencie w swoim zyciu ze jestem w kropce, ogolnie, nie wiem w ktora strone isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, przez ostatnie pol roku mialam tyle zmian ze chyba mam ich dosc. tylko teraz znajduje sie w tym punkcie w ktorym kiedys bylam, w dodatku sama, musze cos zrobic ale sama nie wiem co. widokow na lepsza prace brak, ehh zdecydowalam sie na kurs podnoszacy kwalifikacje , moze to cos da. ale i tak sama nie wiem, jakos nie czuje juz tej magii zycia, zycie zweryfikowalo moje marzenia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz mówić troche jak Kmicic... sama sobie sterem i okrętem- na pewno sobie poradzisz, na początku zawsze jest trudno, ale później wszystko się pieknie uklada :) głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche chyba sama nie wiem co chce w zyciu robic, a ostatnio to juz w ogole zachowuje sie jak stara babcia i tylko smece, sama nie wiem co ze mna nie tak i wydaje mi sie ze do niczego sie nie nadaje, chociaz wiem ze tylko mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że wiesz, że Ci się wydaje :) Ja się zastanawiam co ze mną będzie gdy już wrócę do Polski. Mam milion pomysłów, tylko nie wiem, które realizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po prostu tzreba szukac swojej drogi, nie od razu mozna miec prace marzen przeciez. ja bym chciala tylu rzeczy sie nauczyc i tyle zrobic, tylko ciekawe skad na to pieniadze brac:/ no nic, musze sie wziac za siebie i przestac smecic, szkoda tylko ze mowie juz tak od miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bierzemy się za siebie :) to chyba z Tobą (wybacz nie pamiętam) rozmawiałam o wyjeździe na programy wolontariackie, może byś spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale stwierdzilam ze jeszcze nie jestem na to gotowa, poza tym mam tu na miejscu kilka konkretnych planow ktore musze spelnic najpierw, daje sobie czas do konca przyszlych wakacji. wyjazd nie ucieknie, a tu jeszcze kilka rzeczy chce zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×