Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

ale jak wymazać kawałek życia z pamieci? ja zawsze twierdzę,że kocha si na zawsze tylko procenty i sposób się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , na tyle ile go znam nie kłamie... jak już pisałam on jest starszy i chyba od czasu naszego związku z nikim się nie związał mówiąc brutalnie, nie jest zbyt apetyczny, pije i wogóle- mnie zawsze kręciły starsze typki, a on w tym wszystkim był jak ślepa kurka co zna;azła ziarko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle mzonka, ze ja tez jaos tam zawsze bede go kochac, choc w inny sposob, przezylam z nim kupe lat oż kurde ale sie tloczno tu zrobilo dzis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochać co to to nie ! nie widziałam go 4 lata, zero kontaktu i mi dobrze w międzyczasie zmieniłam numer i słyszę ile to razy on próbował sie ze mną skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie kochac, nie wiem jak to nazwac. inaczej tez jak znajdziesz nowa milosc, wtedy poprzednia pewnie blednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez wydaje ze jakos tam bede zawsze kochac tych ludzi z ktorymi mialam najwazniejsze najfajniejsze moemnty w zyciu. no ja mialam 7 lat starszego i pod koniec juz troche zdziadzial, tv , kapcie, kiedys byl bardziej na luzie i spontaniczny, wiec nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bylo yummi wcale, tylko nudne, bo zdziadzial z zachowania. a czemu lubisz az tyle starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to bym se teraz mlodego dla odmiany wziela hehhehe (diabel) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ironia nie umarla..... nie mozna kochac na zawsze kogos bylego.... sentyment...tak....to wszystko......! ja swoja wielka milosc spotkalem rok temu na spotkaniu klasowym.....po ....ilus tam latach......:D:D:D nic.....nawet serducho nie drgnelo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak mam, że 40+ to dal mnie optymalny wiek u faceta ciekawe czy ten Twój sąsid chciałby mieć więcej dzieci? Ja bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic...wiem o mówię....ja kochałam dwa razy i nadal kocham i mżonka i M mimo,że nie dane nam było być razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie klopot, ale na imprezach same malolaty 17, 18 a to przesada, a w moim towarzystwie 25 i w gore, hehhe zreszta mi sie tam nikt nie podoba prawie, juz tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli niezbyt precyzyjnie napisałam to z mżonkiem jestemi go kocham a Misiek nie żyje co nie zmienia faktu,że mam go w sercu i w pamięci... czy to tylko sentyment nie wiem- ja nazwałabym to milością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×