Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

oż kurde z tym linkiem to przegiecie hehhe;) nie, ja tak nie umiem, zal mi go.. zauwazcie ze co jakis czas ktos nam sie wtrynia w nasz topic prezentujac swoje madrosci, ale potem szybko znika;) zostaja tylko najtwardsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba odpuscil bo juz nic nie pisze... ale pewnie jutro napisze, coz, nie bede sie odzywac, to chyba najlepszy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....mama przyszla i kazala wylaczyc kompa...:))) a ja musze znow sluchac snuggle bunny-cutie...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro chyba winko z kumpela u mnie w domu, wiec bede w kontakcie. bo srode mam wolną, ot co! a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano 5:30 wstać,dzieciaki do szkoły ja do pracy potem dom i dzieciaki,wieczorem kafe.... ot szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje głównie przy kompie i głównie nocą, dlatego mam tak często można mnie spotkać na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja praca bardziej fizyczna jest ale wyrabiam własciwie w godzinę a reszta to oczekiwanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała powód to chętnie kupiłabym ciekawą bieliznę, ale tak dla samej siebie to nie ma sensu...bleh...pewnie znowu połowę wydam na ksiązki, a resztę na kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka.....nie dobrze to dla zwiazku taka monotonia.....mozna w sieci wpasc....:):P:P nonellka.....no tak......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham wszystkie gosposie i mamy tego swiata! to najciezsza praca, dbac o rodzine i wychowywac dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic...twoje?... nonelka... widoku na razie na zmianę nie ma bo dzieci małe a mżonek na delegacji więc działam jak mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce......popieram w 100000001%!!!!!!!!!!!!!! nonellka......daj spokoj z lista....taka licytacja troche:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×