Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

a ja pije wódke- witamy w naszym zacnym gronie:) kmicic i reszta- zaertuje, mialam okazje raz sprobowac seksu dla samego seksu i ja sie nie nadaje do tego.. musi byc milosc:) a etap "zastepstwa" bylego i szukania mialam przez 1 miesiac, od 5 mies jestem sama. eeeh ta abstynencja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo na maxa juz nie pamietam jak to jest w sumie z facetem ktorego sie kocha, tzn pamietam ta zajebistosc tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....to jedziemy na jednym wozku z ta abstynencja.....:( nonellka......nie kus kobieto,nie kus......:P mzonka......tobie nie wolno,masz meza!!!!! a skoro cie jeszcze calej nie poznal.....to slaby grajek...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba do koncA nawet siebie nie znamy, ja np rok temu nie powiedzialabym ze moje zycie sie tak zmieni i ze poczynie takie kroki. to nieprawda chyba ze ludzie sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka zazdroszcze ci:) nonelka, tak, ale ja sie do tego nie nadaje chyba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie klopot w tym,że ja sie dobrze znam ale otwieram sie tylko przed moimi dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, sa tacy ludzie, którym potrzeba emocjonalnej więzi i ja to rozumiem, indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije wode
witam. ze abstynencja wkuriwa to rozumiem w zupelnosci. I jako,ze nastroj mam dosc kiepski owy wieczor poswiecam piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie jak szaleni dzis ze mam cala skrzynke zapchana;) kmicic, do konca nie warto sie otwierac chyba, trzeba zostawic przestrzen dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella.....bo nie wyjdzie na swiatlo dzienne za pare dni....a jedzenie bede zamawial przez taxi!!!!!!! :P:P:P co by nie tracic czasu na zakupy..... mzonka.....siec mam ok,duzo sie zmiesci rybek.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tylko... i to wlaściwie jest największy mój problem-nawet ci,którzy są dla mnie najważniejsi nie znają mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee dobra dobra, scigajmy sie kto ma dluzszy post:) ja mam najgorzej, przyznajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×