Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nie, jestem ciekawa kto wygra :P ja bym chciała prowadzić dom i nie zrezygnować z pracy, bo naprawdę lubię to co robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się tylko nie w moim przypadku... ja zawsze powtarzam mąż mnie przywiózł na wies i zostawil... ja długo nie mogłam się odnaleźć w tut.rzeczywistości i nadal niektóre rzeczy mnie przerażają ale daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja juz spac musze niestety! dzieki za rozmowe dzisiaj, bylo smiesznie i ciekawie:) do jutra 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka....w sytuacji kiedy jego nie ma caly tydzien w domu to inna sprawa,ale przychodzenie do domu i odrazu przed tv i kapcie na nogi?? i jeszcze oczekiwanie na obiad???? przesada,ale niestety tak czesto jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodzi, znam wielu facetów, dla których to jest standard...albo inna opcja: pęd za kariera i potem czlowiek nie pamięta ile lat ma jego własne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblablua
Nie chciałam się wtryniać, i nie wiedziałam, że tu każdy ma "swój topic"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....papatki...niech ci sie przysni ten man......tylko nie za duzo bo z pod prysznica nie wyjdziesz:P:P:P mzonka.....i jak tam podniecanie???? nonellka.....wiemy,wiemy...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blebla.....nie wszyscy....my mamy i na nim sobie piszemy jak widac:) nonellcia....zwlaszcza w dzisiejszych czasach....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nuda sięgała u mnie kresu możliwości i założyłam konto na portalu społecznościowym, rozwiązałam tam przed chwilą test "Którą postacią z Rejsu jesteś?" i wyszło mi : Sidorowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajka231
tez nie moge spac... a wy dlaczego nie spicie?? ja o 6 musze wstac a tu dupa:(( spac sie nie chce;((tez nie moge spac... a wy dlaczego nie spicie?? ja o 6 musze wstac a tu dupa:(( spac sie nie chce;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie śpimy, bo nie odczuwamy takiej potrzeby :) A właśnie, wie ktoś co się stało z Upiornym, bo coś zmilkł ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajka231
nonella to pewnie w dzien odsypiasz?hehe ja niestety odczuwam potrzebe ale nie moge niestety spac masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic i mżonka świadkiem, że nie odsypiam, czasem może tak raz na 60 h mi się zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×