Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nonellka.....szkoda czasu na gotowanie.....hmmmmm... aczkolwiek w kuchni tez moze byc przyjemnie.....:P:P:P slonce.....facetom sex bez uczucia latwiej przychodzi.... chodzi nam raczej o zaspokojenie chuci!!!! mzonka.....a podobno kobieta jak kocha to cala soba i nie ma niedomowien i tajemnic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....ja tego nie powiedzialem....a nawet uwazam ze masz najwieksze szanse bo ......jestes sama....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahahah, no dzieki:) i tylko dlatego??!! ;) nonelka, dzis facet z pieknym usmiechem mi sie nie snil, niestety, ale dzieci i owszem, znowu:) a on moze w nocy przyjdzie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka.....ty masz faceta a slonce nie,tak samo mzonka....:P ale do diabla z waszymi facetami....!!!!! co mnie tam.......:P:P:P ktos postronny to czyta i dopiero sie ze mnie leje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z Ciebie nie leje Kmicic a jeśli tak jest to ja go załatwie ja jestem śmiertelnie poważna i chętnie coś ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka....widze ze dobre nauki wynioslas z domu :D przez zoladek do serca???? juz cie widze w tym kusym fartuszku ja przyzadzasz brokuly :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka....ja po anglo jezycznej stronie....ale pisz do mnie dalej... to chyba fracuzki jezyk ? :P ? mmmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie.....jak narazie to nonellka prowadzi!!! bo ona ......woli starszych.....:P:P:P hahahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj po angielsku to blędów dużo robię.... hiszpański? włoski? a masz:-p :-P nawet dwa jezyki co mi zalezy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo creo, tu eres el hombre muy maduro y guapo don Kmicic! w sumie w tej kolejnosci powinno byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×