Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

kurde z tym co bylam na randce nie moge juz, zameczy mnie:/ normalnie taki nachalny ze koniec, narzuca sie, a widzialam sie z nim ra ztylko i jasno powiedzialam ze zwiazku nie szukam. jak ja nie lubie takich mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....nic nie kumam ale zastanawia mnie to slowo maduro...:P mzonka.....najstarsza a i tak mlodziez :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka......sadomaso???? slonce w ogole ma opory przed jakimkolwiek sexsem bez uczuc......a co dopiero bdsm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie wykonczy , widzialam sie z nim w sobote, a on pisze non stop smsy, na gg, juz chce mnie za granice zabrac na 5 dni, i juz mi w pracy zastepstwo zalatwia na ten wyjazd! pytal sie kolegi (what the fuck??!!) czy mnie zastapi, masakra jakas, ratujcie, nie daje mi zyc wlasnie mu tlumacze na gg ze nie mozna tak kob iety osaczac a bzyknac go nie chce bo mi sie nie podoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nmi sie podobal to chociaz to sadomaso by bylo byleby go splawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, that's the clue ! zwiąż go, mocno zlej jakimś cienkim bacikiem to na pewno już się więcej nie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka.......nie wiem co mam napisac,ale oprocz muzyki reszta super!!! sun.....oz zarzuca sieci na ciebie ale jak maniak,zadna kobieta tego nie lubi.....pomysl co bedzie dalej.....wysikac sie sama nie bedziesz mogla!!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce....jest sposob na takich.....zapytaj sie go czy lubi "troche" inny sex??? z podduszaniem??? i mu napisz ze ostatni twoj kochanek przecholowal....:P:P:P a jak to nie pomoze to zostaje ....scat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam mu ze mnie to wkurza i ze tak sie nie robi, a on mi zaczal sie zalic, ze jestem tego warta i ze mial dobre checi no ja wszystko rozumiem ale bez przesady zakonczylam z nim rozmowe wlasnie hehhehe, a swą droga to jestescie zdrowo jebnieci:) ("zaloz mu worek na twarz") hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblablua
Nie ma to jak prawdziwe problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic, hahahhaha biedny chlopak w sumie ale co ja moge znowu pisze, musze gg zamknac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×