Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

a ja chyba odpadne w przed biegach bo prawie nic nie spalem a juz o 4:30 na nogach bylem!!!! pies dostal sraczki.....ale dobrze ze mnie budzil zeby go wypuscic!!! czy pisalem ze sam spie na dole w salonie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochani. wypilam browara i 2 lampki wina i juz mnie na sen bierze:/ i mam zmienne nastroje, niedobrze przepraszam ze znowu waracam do tematu , ale dzisiaj napisalam pozegnalny list do bylego na 10 stron, oczywiscie go nie wysle, tak sama dla siebie. mialam dobry humor a teraz smęt, nie wiem co ze mna. chyba jednak wciaz to przezywam i nie ma sie co oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszylam sie, ale licze na to ze wy mnie rozsmieszycie:) szczerze mowiac czuje sie megamegamega samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym wypiła, ale z oknem leje i nie ma kogo wysłać do sklepu....a w lodówce mam tylko wódke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pij wódke! ja bym dzis wszystko wypila z braku laku, nawet whiskey ktorej nienawidze nie chce wam smecic ale musze sie wygadac bo jak nie tu to gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam koncert beyonce i slucham muzy przy okazji. wiem, ze ze mna to ciezka sytuacja i przepraszam was, ze tak w kolko marudze. ale serio ciezko mi to zapomniec zeby nie bylo , mam swoje pasje najwieksze, nawet dwie, ktore zarzucilam teraz, bo nie mam sily na nie. zawsze mialam do tego serce i sile, a teraz nie. chyba to trezba przeczekac, ale ile to moze trwac psycholodzy niby mowia, ze trzeba z siebie wylewac te uczucia i zale, wiec wylewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet nie wiecie jak dzieki temu mi lepiej nonelka prznajmniej nie spedzam samotnie wieczorow, tylko mam z kim pogadac znajomi i przyjaciele wszyscy- wiadomo- w parach, maja swoje zycie hehe, nigdy bym sie nie spodziewala ze zostane singlem a jednak:) ma to swoje dobre strony, poza tym jestem madra dziewczynka i wiem, ze ta samotnosc, akurat tu i teraz jest mi potrzebna:) ale czasem takie smutki mnie nachodza ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylewaj, to chyba pomaga, nie można dusić w sobie emocji. a jakie masz pasje, jesli oczywiście mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie rycz...dziewczyno, świat się nie kończy !!!! Kmicic pomóż mi, bo się nam koleżanka zapłacze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekl tylko mnie muli.....za malo snu....:((( slonce....moze i musisz sie wyplakac,czesto to pomaga.... ale razem z alko to chyba tylko pogarsza.... a topik jest nasz wspolny wiec mozesz pisac co ci sie podoba... to gdzie ta szkocka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z alko czy bez alko, co za roznica. jest mi zle i przynajmniej juz sie opanowalam i nie rycze. z upijania sie i imprez juz dawno zrezygnowalam ale mnie cos dzisiaj strzelilo i pije i mam wszystko gdzies nic mi sie nie chce, nie mam checi na pasje, czuje sie wypalona i sama i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kazdy musi sam przez to przejsc,takie juz zycie.... oczywiscie przyjaciele tez sa potrzebni.....ale....kazdy daje dobre rady a tak naprawde bol pozostaje dalej....tylko czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, jesli sie okaze ze nigdy nikkogo tak mocno nie pokocham? Mi nie wydaje sie to mozliwe szczerze mowiac czuje sie pusta i smutna, chyba tylko czasem gram przezd wszystkimi ze taka silna i ze chce mi sie pracowac itp a tak naprawde to zapadlabym w sen zimowy i obudzila sie z amnezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze nachodzi mnie coraz czesciej mysl ze moze sie kiedys zejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×