Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Byłam w teatrze...sztuka nowoczesna-nie znam tytułu, nic nie zrozumiałam....Potem to jak zawsze do baru, piwo i takie inne historie, tez nic nadzwyczajnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, jak dla mnie stracony...jakaś chłopina wiła się po scenie.... ten topic w zasadzie nie ma sensu, wypowiadają się tu ludzie, którym ciężko zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaska to akurat region, który znam dość słabo... :/ A dlaczego Ty właściwie nie śpisz o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne zachowanie. Jestem wcześniej. Więc... Witooojcie Upiorzyce. myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Same upiorności,jest jak w bajce! Upiorne zachowanie. Byłem wcześniej... Więc teroz ... Żegnooojcie Upiorzyce. Myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mżonka :) Ciebie to już dawno nie spotkałam, ale czytałam Twoje posty o awarii. Wszystko naprawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni bez wody, prądu i ogrzewania dołu domu daje po kościach.... a swoją drogą to takie sytuacje pokazuja jak słabo jesteśmy przygotowani na tzw."kryzysowe warunki":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko straszyli na szczeście...i mam nadzieje, że na straszeniu zostanie przez cala zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to było baaardzo realne:( jedyny plus- kąpiele w deszcówce;) i zgromadzenie wzajemnie adorujących się sąsiadów oraz bliskość Swięta Zmarłych(bo znicze nawet w kiosku można nabyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rozkęcisz koło gospodyń wiejskich u siebie, warunki sprzyjają :) Przygotujecie razem święta i będziecie śpiewać stare, tradycyjne pieśni :) Tak to jest miła perspektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o dobre tylko teraz domy nie są przygotowane na takie sytuacje bo dużo urządzeń działa na prąd.... ja mam centralne z wymuszonym obiegiem dolnej kondygnacji, pompe głębinową do studni itp więc beż prądu ani rusz.... poza tym zamrażalka i lodówka:( ale kupiliśmy własnie generator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło gospodyń odpada:( bo wszystkie gospodynie w polu siedzą i strasznie stare są:( ale kurnik domowy jak najbardziej:) ale po 5 kaw dziennie nawet ja nie wytrzymuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam na chwilę wyjść... Co do KGW to ostatnio słyszałam, ze we Wrocławiu działa :) 5 kaw dziennie...serce może wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×