Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abraja

Porada pogrzeb dziecka

Polecane posty

Jutro ide na pogrzeb malutkiego dziecka i musze zabrac mojego synka 1,5 roku czy myslicie ze wypada?Nie mam go z kim zostawc ale nie chciałabym urazc mjej sasiadki(mamy maleństwa).Czy moze lepiej zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno czy moge kupic taka swieczke np żelwa z aniołkiem zamiast tradycyjnego znicza?myslicie ze nie bedzie głupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie w pogrzebie
malego dziecka powinni brac udzial rodzice,dziadkowie a nie SĄSIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale iść z małym dzieckiem, ono nie będzie pamiętało, ale pomyśl o rodzicach tego dziecka, którego pogrzeb się odbędzie!!! moim zdaniem dla nich będzie to dodatkowy kamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola motylek 00
moim zdaniem dziecko od poczatku powinno wiedziec ze istnieje takie "cos" jak pogrzeb! kiedys nie robiono z tego problemu a dopiero w dzisiejszych czasach probuje sie "chronic" dziecko przed wszystkim i wszystkimi! zreszta takie male dziecko i tak nie bedzie nic rozumiec! jak byl pogrzeb mojej malutkiej siostry to byly na nim obecne inne dzieci, ale byly bardzo grzeczne i spokojnie siedzialy z rodzicami! jezeli twoja pociecha rowniez nie bedzie sie wydzierac na caly kosciol to nie widze problemu abys z nia nie szla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiadomo jak dziecko
zareaguje jaki akurat będzie miało humor i czy nie będzie akurat marudzić czy latać po kościele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
zastanów się jak poczują sie rodzice tego dziecka jak będą widzieć Twojego brzdąca :o Sama nie wiem, ja bym chyba nie poszła albo bym szukała opieki dla dziecka. 1,5 roczny maluch i tak nie zapamięta że był na pogrzebie wiec to żadna nauka dla niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja o moje dzieck sie nie martwie tylk własnie o tamta mame....sama nie wiem... no i czy wieniec czy bukiet czy jak...czy moze sa jakies specjalne dla maluchów azanki bo ja nie wdziałam i nawet nie wie jak sie zabrac do tego bo chciałabym zeby było to cs innego dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuthering hills
ja bym nie poszła i wytłumaczyła potem sąsiadce, że nie miałam z kim dziecka zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka chyba orientuje się mniej więcej, czego może się spodziewać po swoim dziecku. Jeśli mu pozwala biegać po Kościele zwykle, to wiadomo, że i tym razem dziecka nie zatrzyma... Ale to jest dziecko 1,5-roczne więc może siedzieć w wózku albo być na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ bym nie poszła
i od kiedy to zaprasza sie na pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze wystarczy jedna roza
tak symbolicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sąsiadka wie ze nie a małego z kim zostawic ale nie chce zeby ludzie gadali...wiecie jak to jest....zaraz powiedza ze zabrałam dziecko ze ból zadałam....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naprawdę nie możesz kogoś wykombinować do dziekca? Skoro Cię zaprosili, to znaczy, że jesteś dla nich bliską osobą, więc wypadałoby iść. Tylko ze względu na tamtych rodziców byłoby zdecydowanie lepiej, gdybyś jednak poszła bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdz z malym dzieckiem na p
ogrzeb... jesli chcesz rodzicom zrobic przykrość.Aktualnie pewnie nie moga na dzieci patrzec. Nie ró im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od kiedy se zaprasza..my zyjemy w Anglii i tu sie zaprasza...poza tym jak sasiadka mówi chciałabym zebys była....to co mam powiedziec?ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie nie
a moze porozmawiaj z sąsiadką że masz taki problem, że nie wiesz czy powinnaś przychodzić bo musisz zabrac dziecko. niech sama zadecyduje czy w takim przypadku chce zebyscie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie mow...
nawet nie mów ze w ogóle ROZWAŻASZ możliwość pójścia tam z dzieckiem ;/ naprawdę chcesz dobić ta biedna rodzinę?? ja bym na ich miejscu cie znienawidziła za brak taktu i wyczucia chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa juz znienawidzić
dajcie spokój ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssia
Proszę, nie zabieraj swojego dziecka... Na pewno kogoś na godzinę - dwie.. wykombinujesz do opieki. A tamta rodzina nie bedzie cierpieć bardziej, niz do tej pory... jesli wezmiesz dziecko, wykazesz nietakt. a da malutkiego dziecka na pogrzeb wzielabym bukiecik lilii związanych białą tasiemką tak z 3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze rodzice nie beda
patrzec po ludziach i czy autorka jest z dzieckiem czym bez czemu zmarło to dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania wyp,..stąd dzieck mojej sasiadki urodzło sie przedwczesnie w 5 miesącu i po kilku dniach zmarło naprawde nie mam z kim zostawic małego bobym go nie zabrała pomysł z bukiecikiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrajja swoich dzieci nie brałam. zotały z tesciami. po pierwsze to rodzicom znmarłego aniolka serce z żalu by pęklo. Po 2 to sama ledwie sie na nogach trzmałam tak to przezyłam więc myśle ze nie miałabym siły skupic sie na swoich dzieciach i ich zabawach i wygłupach. Ja bym nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacz Twojego dziecka czy nawet zwykłe szczebiotanie będzie dla rodziców tamtego strasznym bólem. Nie dokładaj im więcej niż to co mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu Janiu przegielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania zawsze Ci dopingowałam
to nie moja żałoba i nie ja idę na ten pogrzeb, stwierdzam jedynie, że stiwerdzenie, iż "porządnym matkom nie umierają dzieci" i teksty w podobnym stylu ranią wiele osób, idź kiedyś idiotko na dziecięcy oddział onkologiczny i poprzebywaj tam kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×