Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abraja

Porada pogrzeb dziecka

Polecane posty

Gość gość
ja jak bylam na pogrzebie ciotki, ktory organizowala firmawww.koperski.com.pl to byly dzieci, wydaje mi sie, ze nie wolno do konca odcinac dzieci od takich przyziemnych spraw, kiedys beda musialy pojsc na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lansować się i reklamować swoją firmę na takim temacie, to chyba największe sku/r/wy/syń/stwo z jakim spotkałam się na kafeterii. Jesteś bezczelnym chamem, wypad stąd :o :o :o 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJRM
Data pogrzebu mojego Ukochanego niespełna dwuletniego Marcelusia była utajniona - rodzina bała się linczu. A i tak Marceluś wiedział, jak bardzo Go kocham, i przyprowadził mnie dokładnie w dniu i o godzinie... Skąd miałem wiedzieć, że tak się stanie? Ale mój dwuletni synuś dobrze wie, kto to jest Marcelek, modlił się o Jego zdrowie ("pomodlimy za małego Marcelka"), a teraz w krótkich słowach zwraca się wprost do Niego, jak do Anioła Stróża, bo doskonale wie, że św. Jan Paweł II i św. o. Pio zaprowadzili Go 14 marca prosto z OIOM-u do Nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra tez straciła małe dziecko. musismy szybko pomoc jej w organizacji pogrzebu, znacie jakis sprawdzony dom pogrzebowy z Wawy, piastowa, Pruszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my organizowalimy pogrzeb babci z tym domem pogrzebowym http://www.dpsz.pl.Mają bardzo dużo trumien do wyboru i eleganckie karawany. To jest firma Szadkowskiego z Pruszkowa, długo już w tej branzy działają i organizuja naprawdę ładne pogrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszna tragedia... Nikt nie może się przygotować na coś tak strasznego... U mnie w domu była podobna sytuacja i gdyby nie zakład pogrzebowy Witwicka to nie wiem jak byśmy to wszystko przygotowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po huj szmato smierdzaca odgrzebujesz tematy z przed 7 lat ? zeby reklame przemycic s****wo jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×