Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IWANNAFLY

WYGŁADZIĆ FAŁDKI - bielizna modelująca ale JAKA? Majtki, rajstoby, body..?

Polecane posty

Gość gość
Przestan SPAMOWAC tym ligoownie i KLAMAC!!! To jest szajs nie sklep, ceny maja o 1/3 wyzsze niz wszystkie inne sklepy z tymi samymi markami, a wiedza o brafittingu ekspedientek lezy i kwiczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkBet
Ja mam dwa gorsety i jeden pas pod sukienkę od http://orirose.pl/ Kupuję zawsze w ich sklepie i jestem zadowolona. W sumie jest to pierwsza bielizna, która faktycznie mi spłaszcza fałdki i również chodzi tutaj o biodra, a nie tylko sam brzuch. Ceny myślę, że też ok. Dużo rzeczy wystawiają na allegro i też tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGGA44
Ja takie modelujące majtki nosiłam po ciąży kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca nie należały do najwygodniejszych ale fajnie trzymały brzuch, podobno jest to wskazane ale nie za szybko po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWANNAFLYi
Próbowałam żelazka, ale miało za małą moc. Poza tym tłuszcz mi się przypalał i brzydko śmierdziało... Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz sprawdzonej oferty bielizny wyszczuplającej to może zainteresuje cię oferta sklepu internetowego, którą znajdziesz pod adresem www.orirose.pl Ja tam najczęściej zaopatruje się w bieliznę, jestem zawsze zadowolona, więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Alka90
A kupowałyście już może stringi modelujące? Chodzi mi dokładnie o taki model jak te https://twojezdrowenogi.com/pl/p/Stringi-modelujace-z-wysokim-stanem-z-bawelny/100 - nigdy nie kupowałam tego typu stringów, zawsze wybierałam figi, ale mąż się upiera, że mam nosić stringi i stąd właśnie moje zainteresowanie. Kupowałyście? Dobrze się noszą? Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do nie dawna nie rozumiałam fenomenu bielizny wyszczuplającej. Dopiero jak w sklepie internetowym Orirose kupiłam sobie gorset zrozumiałam, że można naprawdę skorygować swoje kształty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej odpowiada oferta bielizny wyszczuplającej, którą możesz przejrzeć na stronie pod adresem www.orirose.pl . Sklep ma bardzo bogaty asortyment, doskonale opisy dostępnych produktów, ceny atrakcyjne i szybko realizuje zamówienia. Polecam, bo osobiście sprawdziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest różnych marek które bielizną wyszczuplającą robią. Kiedyś to może jakieś pojedyncze firmy się tym zajmowały. Ja noszę bieliznę Orirose, mam jeden ich gorset i parę rajstop. Wysoka jakość materiału, ale w dość przystępnej jak na taką bieliznę cenę. Co do sklepów gdzie ich rzeczy mają to na pewno na www.orirose.pl jest dość urozmaicony wybór i duża rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×