Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo inteligentny

poszukiwana

Polecane posty

czesc :P @pomarancze: i po co ta złośliwość? ;) i tak mam za dużo kompleksów, nie wpędzajcie mnie w nowe - z góry dzięki ;) a co do korelacji między takimi wpisami (bo chyba o to słowo Ci chodziło, a nie o "prawdopodobieństwo" ;)) a moim stanem emocjonalnym to jest ona ujemna (korelacja) :P @Zastanawiająca się: no właśnie nie wiem jak się pozbieram... kto mnie pocieszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej raz zobaczysz
jak wygląda świat z lotu ptaka i ten wiatr we włosach ;) To lepsze niż orgazm. chociaż też trwa krótko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz inteligentny
egzystuje w brodziku intelektualnym, który najwyraźniej koliduje z moimi imperatywami na przyszłość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej raz zobaczysz
o ile jeszcze masz włosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatr we włosach ,coś mi to mówi.hmm nie skoczę .Pa :D IB walcz albo polegnij . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się robi coraz zabawniejsze. Dawajcie więcej! A gdzie się podział ideał, od którego miałam się uczyć? IB, ja nie dam rady Cię pocieszyć, nie kiedy jesteś w stanie tak skrajnej rozpaczy... Może nprofilaktycznie połknij wszystkie antydpresanty, które znajdziesz w domach przyjaciół, znajomych i rodziny? Zawsze ktoś coś ma - a to nasenne, a to poprawiające nastrój... :P Powinno pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się już znudziło
pisanie pisanie pod tyloma postaciami jest bardzo wyczerpujące. Bawcie się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu zajrzę więc proszę o kulturalne wypowiedzi Ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że zgadzam się z nią, to ja się udzielę w pierwszej kwestii. Po prostu uwielbiam rozpuszczone długie włosy, małe kolczyki w kolorze oczu, zapach skóry... A sztuczne rzęsy, paznokcie, biusty :P, czy co innego tam jeszcze kobiety sobie wstawiają/doczepiają pewnie też mają swoich zwolenników, ale ja do nich nie należę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korelacja
"nim" to facet, tak w ramach sprostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend jak weekend, dla tak asocjalnej jednostki jak ja nie ma większej różnicy między nim a resztą tygodnia :P no, może więcej czasu żeby w spokoju oddać się mojemu hazardowemu nałogowi :P A Ty masz jakieś hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam Cię bardzo
ale mam takie wrażenie że masz nieświeży oddech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie ma
klikania?coś się stało...inteligencja jego i jej nie wytrzymała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Ja już przędłam ostatkami sił... Toteż poddałam się. Mózg nie wytrzymał i się ugotował. :] Agrak przestała wchodzić, Dop nas opuścił, IB milczy. Nic tylko się zabić na tym pustkowiu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ma
Wszyscy jakoś uCICHLI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×