Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cholerka...

jest ktoś z moich...?

Polecane posty

Gość
co ty, jak nie wpuszcze, to dzwonia caly weekend i trzeba OBOWIAZKOWO zamowic sobie goscia do sprawdzenia gazu i kominiarza na wlasny koszt:o yebani😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marzenie:o rozumiem, ze orencz juz wyszedl do szkoly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do Ciebie cholerko
nic nie napisałam więc sie tak nie napinaj z tą szkapą itd itp. poza tym napisalam strzaŁa :O i nie chce mi sie z Wami już gadać bo nie ma o czym nie ? tylko na koniec powiem, że tak jak lizać się po choojach to nie umiecie już nic robić. a te wasze standardowe teksciny typu: masz kompelksy, gimgoowno są zdecydowanie poniżej mojego jakże wysokiego poziomu :classic_cool: i utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że jesteście głupie jak but :classic_cool: tym razem to już ostatnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sama widzisz, co cie ominelo. poszlo mi w piety tak, ze juz nigdzie dzisiaj chyba nie napisze, absolutnie, na zadnym topiku. wow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ostatnie :D Wybacz, ludzie po 40 maja dosc słaby wzrok :O Nigdy nie pisałam gimgoowno :O I nie wiem co to hooje :O Ale jeśli tak nazywasz sympatie do kogoś, to niech ci bedzie :) Nie nadążam za tym młodzieżowym slangiem :) skoro nie chcesz gadac, to po co zaczynasz rozmowe...? Przeczysz sam sobie :O Poza tym co to ma być jak sie wcinasz miedzy rozmowe z glupimi tekstami, nagadując innym...? nie pasuje, to nie czytam, proste :O A teraz masz jeszcze pretensje. Nie bądz śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ze slubu wyszla jedna wielka lipa, nikt mnie w koncu nie chcial:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fakt, nawet myrek popil:classic_cool: to co Leniwiec, twoje bedzie nastepne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczna ----> Młoda jesteś. Jeszcze wiele ślubów przed tobą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Zdzira....ja zostaję statą panną :classic_cool: bo jak wy się zjawicie na moim weselu....to zrobicie taką burdę, że ja się na oczy ludziom już nigdy nie pokażę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×