Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maliinka.

Naprawdę skuteczny krem pod oczy.

Polecane posty

Gość kms18+
Żel pod oczy komfort młodej skóry 18+ jest bardzo przyjemny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr nona balsam przeciwzmarszcz
pod oczy Bardzo fajny ale niestety drogi słoiczek ponad 200 zł chociaż duży bo aż 75 ml. Rewelacja dla tych co pracują dużo przy komputerze, świetnie łagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraco-mi
mam naprawdę dobry, sprawdzony krem po oczy. działa rewelacyjnie, ale niestety trochę za niego dałam.. ale co zrobić, nowe technologie kosztują. dobrze radzi sobie z moimi okropnymi cieniami rodem z horroru i zmarszczkami jak u 50-latki (a mam 30). kremik nazywa się FREEZEFRAME revitalEYES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaczek85
U mnie skuteczny okazał się żel bionawilżający eyeCARE od flosleku. Zawiera witaminy, wyciąg ze świetlika i oprócz tego fajnie chłodzi zmęczona skórę, a do tego - można go też do skóry wokół ust :) Używamy go razem z mężem i serdecznie zachwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura z kurnika
biochemia urody. spróbuj. biochemiaurody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolciak
Ja od dłuższego czasu miałam kłopot ze skórką pod oczami. Mam nie tylko zmarszczki, ale też i nieładne cienie pod oczami. Nie wygląda to zbyt dobrze, dlatego zdecydowałam, że kupię sobie dobry krem. Znalazłam taki z tej strony http://krempodoczy.com.pl/ i waham się. Może któraś z Was stosowała ten pierwszy i wie, że naprawdę dobry, warty kupienia? Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksia S.
Spróbuj ten - Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy - ma naprawdę dobre opinie ale ciężko go dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod oczy robie oklady z ogórka, a na oczy stosuje NA wzrok gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z Gala z witaminami A i E , fajne z Kremowych sakiewek - różne na różne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(mam 35l. tak btw) dawni temu uzywalam floss lek - z 1/4 uzylam i wrzucilam do kosza...potem, mialam estee lauder advanced night repair, oeparol hydrosense, teraz mam eucerin hyaluron filler... - czyli przedzial cenowy WSZELAKI i powiem szczerze, ze zaden nic nie robil :O ani estee lauder nie rozni sie nicyzm od oeparolu ani eucerin od nich takze :O ani eucerin ani estee nie sa wrate swojej ceny w stosunku chocby di oeparolu :O slyszalam ze najlepiej to lykac witamine C i E i dobrze do kropli kremu wlac rozbita tabletke witaminy e i c i to wsmarowac w okolice oczu, nie probowalam ale z lenistwa bo zabieram sie za to jak tylko checi starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu byłam z mama na dniu otwartym w bytomskiej klinice Amaryllis, tam pani doktor zaproponowała mi wypróbowanie serum pod oczy firmy Yonelle, juz po 2 tygodniach widziałam że skóra wokół oczu jest lepiej nawilżona, worki się zmniejszyły a cienie pod oczami są dużo bledsze, jak dla mnie te serum to najlepszy zakup jaki zrobiłam, jeszcze żaden krem nie działał tak jak te serum, a na prawdę dużo kremów wypróbowałam, tanich i tych z wyższej półki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zele pod oczy zdaniem mojej dermatolog to pic na wode ;) ja juz przeszlam przez kazda kategorie wiekowa i cenowa, moim problemem sa bardzo duze since pod oczami- taka "uroda". mi najlepiej pomaga, i widze efekty, krem pod oczy z Ives Rocher, taki w brazowym sloiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harotka
Krem pod oczy od Hildegard Braukmann, jedynie zadbajcie o zachowanie odpowiedniej systematyczności - u mnie cera w tym obszarze całkowicie się odmieniła, wygląda lepiej, jest wygładzona, zniknęły pierwsze zmarszczki. Przemiana była tutaj diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomellla
Ja się niestety przekonałam, że markowe produkty to w większości ściema totalna. Teraz używam serum pod oczy gal i widzę kompletnie różnicę. Skóra jest fajnie nawilżona, dzięki czemu i ja mam lepszy nastrój. To jest tkaie serum: http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyki/serum-pod-oczy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań reklamować tego góóównianego srraala!!! to ostatnie dziadostwo, napchane parafiną!!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!! won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto tu bardziej zaśmieca forum: Ty czy piszące o kosmetykach gal? Mnie wydaje się, że ty, ponieważ wchodzę już na któreś z kolei for internetowych o tematyce kosmetycznej i wszędzie widzę ten sam h**e**j**t, używanie tych samych słów, zaśmiecanie każdego z forów. Tak więc admin powinien zacząć od wywalenia ciebie m.in. z kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest krem z mucyną ślimaka od Tiande. http://tiandewarszawa.pl/product.php?id_product=372 Dlaczego ? Jest dobry do każdego rodzaju skóry - w tym dla osób z bardzo wrażliwą skórą, działa regenerująco, przeciw starzeniowo, SKUTECZNY I WYDAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastanna
Diamond Premium Efektimy. Gołym okiem widziałam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa ulubione kremy - jeden marki clinic, a drugi gal z apteki. Różnica cenowa pomiędzy tymi dwoma produktami jest kolosalna, ale zarówno jeden jak i drugi są godne uwagi. Dodam, że jestem osobą po 30stce i mam odwieczny problem z podkowami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewka
Polecam krem po oczy z Jadem Pszczelim działa jak naturalny botoks. www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieśka323
Przyznam, że kiedyś stosowałam krem pod oczy, nie pamiętam jakiej firmy, ale nie był dobry. Ostatnio kupiłam świetny krem pod oczy, właśnie na obrzęki, zaczerwienia z serii kosmetyków naturalnych, nie wiem czy słyszałyście o takim? jest super, teraz sama go robię, ale wcześniej próbkę wysyłam do badania i oceny bezpieczeństwa tutaj http://ekolabos.pl/, w celu sprawdzenia czy jest wolny od wszelkich zakażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_d
Jestem maniaczką naturalnych kosmetyków :) Kosmetyczka poleciła mi markę Organic Series i od tego czasu jestem też ich maniaczką ;) Są to produkty całkowicie naturalne, produkowane bez żadnej chemii. W ofercie mają bardzo fajny, lekki krem Forte pod oczy. Myślę, że warto wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt
Żel ze świetlikiem lekarskim do powiek i pod oczy Floslek. Przyjemnie chłodzący. Jak jestem zmęczona, albo nie dośpię, to pięknie niweluje skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łagodny krem pod oczy Hildegard Braukmann, powinien wygładzić wam skórę - tak było u mnie. Co ciekawe - testowałam również dużo droższe kremy, a właśnie po tym ten efekt był najlepszy. Całkiem inna w dotyku, nawilżona skóra - jak dla mnie świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×