Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maliinka.

Naprawdę skuteczny krem pod oczy.

Polecane posty

Gość gość
Używajcie systematycznie żelu pod oczy HB - powinien dać dużą zmianę tzn. żelu łagodnego. Wiem jak dużą poprawę daje, jak bardzo wzmacnia cerę, poprawia jej stan, wygładza, odpręża, jest milsza w dotyku, ładniej wygląda, ale oczywiście dobre efekty wymagają czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemłoda666
dobre kremy kosztują krocie, a efekty raz widać raz nie, ja sobie odpuściłam eksperymenty i chodzę do spa soleil na mikrodermabrazję, tam mam pewność że cera będzie wyglądała młodziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie dobry przykład - http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1005 Różne kosmetyki, dopasowane pod różne potrzeby, tylko to wszystko musi być dobrane z głową i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem pod oczy Hildegard Braukmann fajnie działa, ale to akurat dopiero po czasie daje sporą różnicę. Akurat moja cera wygląda świetnie, dużo udało się w niej poprawić, wyeliminować część zmarszczek - głównie te niewielkie. Wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem pod oczy HB działa naprawdę super, tzn. widzę jak duże dał u mnie efekty, jak mocno odmienił cerę i doprowadził ją do normalności. U mnie dało to zdecydowaną odmianę i co najważniejsze wygląda to naprawdę zdrowo i w porządku. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, będąc zwolenniczką kosmetyków naturalnych, bez wszechobecnej chemii, używam Regenerującego kremu pod oczy z kofeiną od EkoKrem; jest lekki, bardzo wydajny, ma fantastyczny skład i dobrą cenę. Czegóż chcieć więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem-Żel pod Oczy Łagodny Hb - działa, potwierdzam, pomaga, odmienia skórę w okolicach oczu naprawdę szybko, nie pozostają żadne wory. Oczywiście fajne efekty widoczne są dopiero w przypadku prowadzenia odpowiedniej pielęgnacji - to takie absolutne podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast kremu pod oczy używam serum Gal ze strony Apteki pod Smokiem i jest bardzo z niego zadowolona. Likwiduje zmarszczki i nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pod oczy moim zdaniem są hipoalergiczne kapsułki pod oczy które zamawiam z Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a co powiecie na temat kremu pod oczy bioliq 35+ czy on faktycznie jest od tego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem pod oczy Eyeskin Care od Lab One. Krem szybko się wchłania, ma działanie rozświetlające - moje sińce zbladły, jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem pod oczy HB - działa świetnie, pomaga, robi różnicę, przynosi efekt wygładzenia niewiekich zmarszczek, cera w tym miejscu wygląda zdecydowanie lepiej, ale przecież wiadomo, że od razu genialnego efektu nie da się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beb
A ja z kolei jestem wierna kremowi pod oczy od EkoKrem- niezwykle i zaskakująco naturalny skład i super cena- jak na kosmetyki naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testuję teraz koreańskie specyfiki, ciekawe czy coś fajnego z tego wyjdzie. póki co szukam dalej swojego ulubieńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Krakowska
A próbowałeś domowych naturalnych sposobów? Znalazłam na blogu ciekawe rozwiązanie kremu pod oczy http://amantis.pl/jak-zrobic-krem-pod-oczy-diy/ powinno Ci pomóc. Moja znajoma stosuje taki domowy krem i zadowolona jest z jego efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama stosuje ten - https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/615,GOLD_THERAPY_krem_pod_oczy.html i bardzo sobie chwali. Ostatnio sama kupiłam jej kolejne opakowanie na urodziny. W sumie sama też muszę zacząć stosować, bo najmłodsza to już nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam teraz krem różany pod oczy z Eveline- używam już z dobre dwa tygodnie, wiadomo że na takie mocniejsze efekty trzeba trochę poczekać, ale na pewno skora pod oczami jest zregenerowana, nawilżona. Przede wszystkim widzę efekt rozświetlenia, spojrzenie od razu wygląda młodziej, o ile można tak napisac o działaniu kremu :D dla mnie kremik godny polecenia, zwłaszcza ze nie kosztuje dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne krem pod oczy o naturalnym składzie znajdziesz na www.Sabell.pl teraz mają kilka ciekawych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki pod oczy używam od jakiegoś czasu kremu Christian Laurent i jest lepiej. To się nazywa – infuzyjny złoty krem, mam tubkę 20 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zwykłe, przaśne polskie Eveline pod inną nazwą!!! Ich szajs się słabo sprzedaje, więc chyba wydaje im się, że jak zmienią słoiczki i zatrudnią spamerów to jakiś głupi to kupi... :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaś pod oczy używam mojego numeru jeden - kremu remescar, działa szybko i jest bardzo wydajny, a do tego w aptece możemy go nabyc w super cenie, ja moge polecić z całego serca, bo mi na moje okropne worki i cienie pod oczami bardzo pomógł : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamcia32
Wypróbujcie sobie dermorevital jak macie problemy ze zmarszczkami wokół oczu, to serum można stosować również na okolice czoła oraz ust, tam gdzie najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki. Moim zdaniem na pierwsze zmarszczki ten produkt będzie skuteczny, nie tylko nawilża, ale wygładza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa,chyba nie sadzicie, ze jesli jakas kobieka znalazla super krem to podzieli sie z wami ta informacja!! Hahahahaa ,chcialybyscie. Wy mozeciezobaczyc efekt stosowania.kremu,.a jak ktos zapyta o ten specyfk ta madra kobietka.odpowie ze to tylko zwykla wazelina. Tu na forum spotykacie zwykle reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka77
Pod oczy warto używać nie tylko kremów, ale np. płatków. Kupiłam takie żelowe z Eveline ze złotem, seria Gold Lift Expert. Używam, gdy potrzebuję ekspresowego odświeżenia skóry wokół oczu. Po kilkunastu minutach skóra jest napięta, wygładzona i wygląda mlodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma doskonałe kremy pod oczy, zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flosek znam- jest niezły. Ale od niedawna używam kremu pod oczy z kofeiną od EkoKrem- jak dla mnie odkrycie roku. Dużo recenzji mają na stronie. Dawajcie znać czy znacie markę w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×