Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śpiewająca małpa

Wózek CONECO TRAPER

Polecane posty

Gość śpiewająca małpa

ma któraś? jak sie sprawuje? zastanawiam sie nad zakupem i byłabym wdzięczna za opinie użytkowniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co on jest fatalnie
wykonany. Wywalisz 300 zł i ci się rozsypie po kilku miesiącach. Coneco to bardzo bardzo bardzo słaba marka. Zresztą mało który polski producent art. dziecięcych może się poszczycić dobrą jakością produkowanych rzeczy/sprzętów. Polacy nie mają na tyle rozwiniętej technologii, żeby zrobić coś co będzie sprawne latami. Wystarczy się zresztą przyjrzeć wykonaniu stelaża, tkaninom, elementom plastikowym i porównać z droższym zachodnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruj sobie to dziadzostwo
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak na chłopski rozum to
lepiej jest kupić coś droższego a potem sprzedać za 60-70% pierwotnej wartości – cenowo wyjdzie na to samo, co byś kupiła tanią polską byle jaką spacerówkę, bo tę ostatnią będzie ci ciężko sprzedać (po 1 dziecku będzie wyglądała koszmarnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiwająca małpa
wiecie teraz mam drogiego niepolskiego casualplay'a ..... i jakoś nie zachwyca - ma jedną podstawową wadę nie rozkłąda sie spacerówka na płasko- i na dłuższe spacery jest kapota bo córa sie poskręca i śpi w takich dziwnych pozach. a co byście poleciły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiewająca małpa
aa tak w ogóle wcale tak łatwo nie jest sprzedać wózek - bo w sumie używany ceni sie nieraz więcej niż nówka - a ktoś kto kupuje wózek poraz pierwszy z reguły wybiera NÓWKE niż używany ale konkretny -a potem pluje sobie w brode bo wózek okazuje sie nie praktyczny i nie poręczny nie trwały itd) wiem bo chce sprzedać teraz moj cały zestaw i jakoś nie bardzo są chętni ( mam zestaw casualplay vintage) A ja szukam narazie o coneco opinii bo byłam dziś w 2 hurtowniach i chciałąm go po prostu obejrzeć pomacać - bo zdjęcia swoją drogą ale nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorra spiewajaca malpo, ale nie rozumiem Cie prawie w ogole. Jak uzwany wozek mozna sprzedac drozej niz sie go kupilo? Hmmm to chba wyjatki jak sie na takiego gamonia-kupujacego trafi. Poza tym za nim wydam porzadna kase na cokolwiek, tym bardziej na wozek, ktory ma byc wygodny dla dziecka, to 100 razy obmacam, poczytam, porownam z innymi. Ja mam Peg Perego Pliko 3, kosztowal mnie sporo, ale nie zaluje, przemyslalam te decyzje, jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiewająca małpa
aaj sorka bo ja sie niejasno wyraziłam - nieraz dobry używany jest droższy od bylejakiej nówki - nie chodzi o 2 takie same wózki - ja z mojego wózka byłam przee zadowolona - ale jak wiadomo wszystko wychodzi w praktyce - dopiero teraz wiem na co zwrócić uwagę i czego mi w nim brakuje - generalnie chodzi o to rozkładanie spacerówki :/ i uwierz mi ze go obmacałam z każdej strony :) ale nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja nie jestem, ale sporo informacji na necie, ja mam wozek od kwietnia i spelnia wszystkie moje oczekiwania. Poza tym jedna z podstawowych wymagan w spacerowce jest rozkladanie jej na plasko. Zycze udanego wyboru, oby tym razem spelnial wszystkie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten wozek od marca i moje oczekiwania spelnia jest lekki fajnei sie sklada no i jak dziecko zasnie to mozna rozlozyc na plasko jak za ta cene to na serio calkiem niezle :) i jeszcze fajna zabawke do niego dostalam :) w przyszlym roku przesiade sie na taka zwykla spacerowke - laske wiec spokojnie moj coneco jeszcze do tego czasu objedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki coneco są wspaniałe.Mam wózek po pierwszej córce,który przeleżał w piwnicy 11 lat!!!!!!!i nic mu nie jest,nic nie sparciało,folia dalej elastyczna.Przed użyciem przez drugą córkę wrzuciłam wszystko do pralki i nic!!!nawet koloru nie stracił.Te spacerówki są godne polecenia a pani,która pisała że polscy producenci nic dobrego nie wymyślą to się ogromnie myli a jej motto życiowe"zastaw się a postaw się" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja miałam coneco traffic, parasolka z wysokimi rączkami do prowadzenia, rozkładana na płasko, długi regulowany podnóżek, rozkładana buda chroniącą przed wiatrem, łatwo czyszcząca i nie blaknąca tapicerka, normalnie wózek nie do zdarcia. Jeździła w nim dwójka dzieci, potem oddałam znajomej, która również woził swoje dzieci. Żałuję że już nie produkują tego modelu, musiałam zainwestować dwa razy tyle żeby kupić sensowny wózek dla trzeciego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×