Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malicki

Żylak, hemoroid zewnętrzny czy jeszcze coś innego???

Polecane posty

Gość Malicki

witam, chciałem opisać mój przypadek, mianowicie, jakoś przez rok, może trochę dłużej miałem na pośladku w okolicy około 5 cm od odbytu jakiś taki wzgórek, narośl nie wiem jak to opisać fachowo, mogę powiedzieć, że czułem dyskomfort, nieraz po paru godzinach siedzenia bolało, czasem się zwiększał i twardniał, a czasem zmniejszał, ciężko to naprawdę opisać. Do czego zmierzam, jakoś 4 miesiące temu ta narośl, żylak czy hemoroid zewnętrzny, a może jeszcze coś zupełnie innego samo ODPADŁO, co mnie bardzo zdziwiło, z początku sie cieszyłem, a teraz sie zastanawiam czy nie ma jakiegos zagrozenia dla zdrowia, mnóstwo czytałem na ten temat hemoroidow itp spraw, ale nie znalazłem jakiś konkretnych rzeczy, przeważnie ludzie piszą jakie są zabiegi, jakie maści itp. Może ktoś miał podobny problem,albo jakies cenne rady co z tym zrobić, co to było? z Gory dzieki za odzew. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpadł nassany kleszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgdfg
hemoroid zewnętrzny jest NA SAMYM ODBYCIE mówi się "zewnętrzny", bo jest po zewnętrznej strony odbytnicy a nie wewnątrz Twój guz na POSLADKU ( :D ) nie jest z całą pewnością hemoroidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×