Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

USUWANIE ZNAMION-gdzie najpierw się udać?

Polecane posty

Gość mocadifha1989tjbos
ok, dzięki, sprawdzę sobie. A z bliznami nie ma problemu? ładnie to teraz wygląda? Jasne http://minihttp.com/eHSm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się udać do dermatologa który fachowym okiem spojrzy na znamię i powie czy nadaje się do zwykłego usunięcia laserowego czy trzeba wycinać. Ja miałam usuniętego chirurgicznie i zbadanego pod kątem nowotworów w http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ dlatego mogę Ci ten gabinet polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość two face two
ffinka kolejna merytoryczna wypowiedź ;) chyba to jakaś prowokacja z twojej strony. Po co zaśmiecasz forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka
a gdzie mogę usunąć kłykciny? czy mam się udać do dermatologa jak ze zwykła brodawką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumpforme
kłykciny to też brodawki, więc mozesz to też zrobić w lux med. Co za różnica czy to na plecach czy w miejscu intymnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka
wiem, że to też brodawki, ale zastanawiałam się czy jest różnica miedzy taką brodawką na plecach, szyi czy twarzy a w miejscu intymnym. Dzięki za podpowiedź, sprawdzę to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka10
jumpforme ma rację, to też brodawki i są usuwane na ogół jak każda inna, np. właśnie przy użyciu fal radiowych, jak ktoś wcześniej pisał. Jeśli chcesz usunąć, to śmiało możesz isć do tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurkowska
kłykciny? tak się nazywają brodawki w miejscach intymnych? daliscie mi do myslenia, bo zastanawiam sie czy czegoś takiego nie mam :/ mogę isć z tym do zwykłego dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumpforme
dziewczyny, nie ma co gdybać! Jesli nie wiesz co to jest, to tym bardziej idz do lekarza i sprawdz. a lux medzie praktycznie od ręki usuną Ci te brodawki. Lepiej sprawdzić co to jest i czy nie jest groźne. nie chce straszyć, ale lepiej za wczasu pozbyć się tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw bylam u dermatologa, ktory wyslal mnie na badanie autofluorescencyjne- wynik sredni, wiec znamię do usunięcia. znowu wrocilam do dermatologa z wynikiem i otrzymalam skierowanie do chirurga, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaadziarka
dokładnie tak! lekarz oceni najlepiej co zrobic z takim znamieniem, a dla bezpieczeństwa lepiej usunąć. Jesli jest to wymagane to zleci się tez badanie histopatologiczne, tez w lm robiłam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurkowska
czyli w lux medzie możesz zrobić kopleksowo i badania i zabieg - bardzo fajnie. przyjrze się temu. dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaadziarka
@Jurkowska, jasne że kompleksowo! Z resztą nie wyobrażam sobie, że poszłabym gdziekolwiek do lekarza, a on w ciemno usuwałby znamiona nie sprawdzając które może być groźne. Gwarantuje ze uciekałabym szybko z takliego gabinetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurkowska
dzięki :) wszysto się zgadza, byłam, wypytałam. Wizyta na zabieg umówiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze znamionami lub pieprzykami? Wyślij zgłoszenie do programu „Klinika urody" oraz kilka zdjęć (tej części ciała, której dotyczy problem, twarzy i całej sylwetki) na adres uroda@tvn.pl, a może to właśnie Ciebie zaprosimy na casting i pomożemy Ci pozbyć się uciążliwego kompleksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz udać się najpierw na konsultacje do gabinetu www.drpernak.pl, a potem na zabieg usuwania znamion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×