Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

1,38 beta na początek -możliwa ciąża?

Polecane posty

drugi, trzeci,sama nie wiem co otym myslec ,test wyszedłpozytywny po 8 a nie jak w instrukcji po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta poniżej
5 oznacza brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszeee
ja miałam mniej niż 1 w badaniu zrobionym 10 dni po owulacji i jestem w ciąży:)) wszystko jest możliwe, pani w laboratorium powiedziala ze na pewno nie jestem a tu niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mówisz, czyli mam szanse hmmm jakaś iskierka nadziei sie zapaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszeee
a beta podnosi sie juz ósmego dnia po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszee
no patrząc na mój przypadek to masz jak najbardziej:) mi sie udało:) i Tobie zycze powodzenia, a w ktorym dniu po owulacji robilas badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwornie zdziwiona...
Dziwie sie ze nie zaczynacie robic bety juz w dzien owulacji!!!!! Czy wy w ogóle nie macie w sobie ani grama cierpliwosci?????????? A potem tylko sie nakrecacie i rozczarowanie i lzy. Nie mówie tego zlosliwie. Po prostu nie moge zrozumiec dlaczego tracicie czas i pieniadze na tak wczesne badania kiedy na tym etapie moze sie zdarzyc wszystko i te badania nie maja zadnego znaczenia. Czasem lepiej nie wiedziec niz potem plakac. I nie mówcie ze az tak bardzo pragniecie dziecka ze az nie mozecie wytrzymac. Ja o dziecko staralam sie 2 lata i tez sie potwornie nakrecalam. Zdarzylo mi sie kilka bezsensownych testów z moczu... których zalowalam potem ale jak w koncu zaszlam w upragniona ciaze to nawet na zadnej becie nie bylam. Po prostu po terminie miesiaczki zrobilam okres a potem cierpliwie czekalam... tak jak kazal lekarz. Skoro nie mozecie wytrzymac 2 tygodni to jak macie zamiar wytrzymac 9 miesiecy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwornie zdziwiona...
Mialo byc zrobilam 'test'. sorki za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja na betkę chodzę bo mam skierowanie od lekarza bo on nie wierzy w testy z apteki a 16 dni po owulacji to raczej nie jest za wcześnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam sie na wizytę za 2 tygodnie a w następnym zrobie jeszcze raz test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też myślę...
Ze bieganie na bete przed terminem spodziewanego okresu to głupota!!!!! Powinno być robione tylko wtedy kiedy są jakieś wątpliwości, np czy można zrobić prześwietlenie rentgenowskie albo wziąć antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też myślę...
Do Idi, 16 dni to nie jest za wcześnie ale wciąż gdybyś poczekała jeszcze z 2-3 dni to test sikany by ci wyszedł tak czy inaczej. O ile jesteś w ciąży. Mi się wydaje że jak się chodzi co cykl na badania bety to rozczarowanie jest jeszcze większe niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsdh
nie,ponizej 5 wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwornie zdziwiona zgadzam
się z Tobą w zupełności... Ale co zrobić, teraz takie czasy, że o ciąży można wiedzieć od pierwszego tygodnia niemal... Co daje kilka tygodni więcej nerwów, bo wiadomo - na początku wiele ciąż kończy się poronieniem. Kiedyś kobiety nawet o tym nie wiedziały, a teraz - płacz i rozpacz... Czasami lepiej nie wiedzieć za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszeee
potwornie zdziwiona ja nie robilabym bety tak wczesnie, ale strasznie sie nakrecilam ze jestem w ciazy i po pierwsze paliłam wiec chcialam w razie czego odrazu zaczac rzucac a po drugie przy takim nakreceniu nawet gdybym nie była w ciazy to okres i tak moglby sie spoznic i po pozniej mega rozczarowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszeee
przy 1szej ciazy czekalam 5 dni na okres(zawsze mam baaardzo regularnie) ale ten ciagle nie przychodził i dopiero wtedy zrobilam test sikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×