Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Sex..albo inne domowe sposoby na przeziebienie-

Polecane posty

Znowu jestem chora..macie jakieś dobre i sprawdzone sposoby na grype? Niestety sex nie pomaga:-( masaże też..Pije sok z czarnego bzu, biore vic c, aspiryne i nic nie pomaga:-( Chyba mnie ta jesień wykończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisschen
Mi pomagal Tabcin. Zielone kapsulki na dzien, niebieskie na noc. Albo odwrotnie-w aptece ci powiedza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogła setka wódki- można powiedzieć, że wyrzygałam całłą grypę cały katar itd rano się czułam jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leże juz drugi dzień i nie ma poprawy:-( A co dziwne ,nawet na szybki numerek nie miałam ochoty:-0 chyba sie na dobre rozchorowałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbn
Sex jest dobry prawie na wszystko. Ale na przeziębienie raczej kiepsko. Nie wyobrażam sobie, żeby z zasmarkanym nosem się zabawiać, a kaszląc i z bólem gardła się całować. Więc tutaj sex raczej traci swe magiczne właściwości lecznicze. Ale innych metod nie znam. Więc może i sex pomoże. A jak nie, to tylko zdrowaśka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czym ta wódka? nie lubie takiego alkoholu..ale jak ma mi pomóc to oki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisschen
oooooo wiem!grzanca sobie zrob! albo zagrzej piwo z miodem i cytryna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vbn wczoraj sie o mało nie posmarkałam w trakcie..a dzisiaj rano odmówiłam mojemu..oj zle ze mna , zle...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
Z tym seksem to dałaś czadu. Nie pomożesz sobie na pewno, tylko możesz zarazić partnera. Co za głupota.....seks na przeziębienie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem..wiem:-( juz raz go zaraziłam..teraz sam mówi ze sie nie da:-PTak to sobie tłumaczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wóką to ta magia, że naraz trzeba w siebie wlać, choćby nie wiadomo jak cię paliło. i od razu miej miske albo coś , bo zapewniam , że sie zrzygasz -o to w tym chodzi (ta wódka jest jeszcze lepsza na grypę żołądkową) grzaniec też dobry, ale nie dla mnie, za ostatnio grypą wypiłam 3 butelki taki był pyszny-choroba trwała tydz dłużej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisschen
no zalezy czego juz sie nalykalas...ale zagrzej sobie wino, najlepiej z przyprawa do wina grzanego-w kazdym markecie mozna to kupic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbn
" vbn wczoraj sie o mało nie posmarkałam w trakcie..a dzisiaj rano odmówiłam mojemu..oj zle ze mna , zle..." Ty to zła kobieta jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i zła i chora:-P Podgrzałam sobie piwo z sokiem i cytryna..pije i pali mnie w piersiach..czy to dobrze? Nie mam przyprawy do wina..ale wódki zaraz sprobuje...po 1 rzygu napisze:-0jak przeżyje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi po piwku jakby lepiej mi jest:-) i smiech pomaga..katarku jakby mniej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( troche było lepiej..przespałam sie nawet, chyba piwo mnie znurzyło..teraz mam ból głowy, katar i kaca..ja pitole:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbn
Jak pali w piersiach to nie wiem czy dobrze, ale może trzeba wymasować przy użyciu jakiejś fajnej maści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol pomaga tylko w początkowej fazie przeziębienia, tzn. kiedy czujesz że dopiero zaczyna Cię "brać" wtedy sensownie jest wypić sobie coś na rozgrzanie i wyleżeć to w łóżeczku. Kiedy pojawia już się katar i ból gardła wraz z poczuciem osłabienia - alkohol tylko pogłębia ten stan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwka, kochanie, ja również jest zaziębiony. Wypiłem kilka szklanek gorącej herbaty, połknąłem witaminkę C, tran, wziąłem gorącą kąpiel i obecnie jest mi już lepiej. Obecnie siedząc przy komputerze piję zimną wodę. Przez ostatnie 5 dni brałem antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę jednocześnie gripex max ibuprom zatoki i Theraflu. W aptece odradzają brać wszystko jednocześnie, bo to duża dawka podobnych środków, ale po kilku godzinach leżenia w łóżku po takiej mieszance robi się już dobrze. wtedy możesz wybrać sobie tylko jeden z tych leków i używać go zgodnie z ulotką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek zdrówka życze:-) Ja juz 2 dzien leże i coraz gożej sie czuje:-( a teraz po piwie to normalnie tragedyjaaaaaaaaa:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatny dziekuje..zamówiłam juz gripex i zaraz mi go dowiozą z mlekiem , czosnkiem i mineralna na kaca...Mam nadzieje że mnie ta jesień nie zabierze do siebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie larwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ssij..wiem ze masz takie marzenie ale wypad :-Ptak bedziesz za mna biegał z jezorem na brodzie i krzyczał?:-D Idż odrób lekcje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×