Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Sex..albo inne domowe sposoby na przeziebienie-

Polecane posty

Gość biiiiiiiiii
Oj Larwka widze że dalej masz extra teksty:-D pomemlaj, pomemlaj najlepiej i wypluj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrwfw
larwka,nie chce Cie dobijac,ale czeste zachorowania u dorosłych ludzi spowodowane sa brakiem satysfakcjonujacego seksu i harmonii rodzinnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Witaj jak zdrówko ,poczytaj pocztę ,miłego dzionka ,nie mam dzisiaj czasu od groma roboty, ale pocztę odborę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rfg..wiesz to z własnego doswiadczenia?:-P bo ja wiem dlaczego choruje,a tobie nie zazdroszcze:-D Miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrwfw
larwkja,tak wiem to z własnego doswiadczenia.Przebywam b.czesto na kafe i to szczegolnie na erotycznym,bo brakuje mi harmonii w małzenstwie,narzekam na brak seksu,do tego ostatnio cierpie na zbyt małe zainteresowanie moja osoba przez znajomych i przyjacioł,wiec jestem czesta bywalczynia neta,ale Ty,kobieta swiatła,majaca mnostwo znajomych i przyjacioł,do tego piekna kobieta majaca przystojnego meza ktory swiata pozaq toba nie widzi i jest taki opiekunczy i super w łozku,Ty majaca takei udane zycie seksualne i towarzyskie przesiadujesz bardzoi czesto w necie,do tego ciagle o seksie piszesz.Jezli taka oosba jak ty tak postepuje to dlaczego dziwic sie takiej osobie jak ja . Larwka,sp[adnij wreszcie na ziemie,bo lewitujesz... PS.Serio wirusy i bakterie nie imaja sie tak sie tak szybko organizmu ktory jest w kazdym calu usatysfakcjonowany.ZXnam to za autopsji i nie tylko.Jezli przezywa sie jakis kryzys,cos nie w porzadku to szybciej nabywamy sie choroby.A gdy jest wszystko OK.to nawet jak w tym samym domu mieszka osoba z jakims wirusem lub bakteryknie zakozone,to organizm potrafi to zwalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło ze sie odezwałas :-) Ja mam zwariowane zycie, nie dosypiam, jadam jeden posiłek dziennie i w sumie cały czas cos robie..nie licząc chwili wytchnienia. które spedzam w necie.Nie zasz mnie, ja Ciebie wiec skąd ta wrogosc do mnie? Masz racje w tym co piszesz, ale ja znam przyczyny mojego stanu zdrowia i wiem że na dłuższą mete tak długo nie pociągne.:-(Chce brac z życia to co mi daje..stądciagła pogoń to za kasą to za przyjemnosciami.Jak narazie nie lewituje..no chyba że ze zmeczenia:-)Pozdrawiam Cie i daj na wstrzymanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak dla mnie za poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematy więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...no
...no może nie dzisiaj :P :D pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwko👄 Kochanie czemu mi nie napisałaś meila ze chorujesz? ja się znam to CI pomogę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Złoty👄 .Juz mi ciutke lepiej ale dziekuje za pamięć:-) Co dobrego słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziekuje za muze;-) Zaraz odpisze..całuski tam gdzie lubisz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgryzam udo....lizę kolano....głaskasz mnie po głowie.... schodzę niżej... zsuwam ze stopki szpilki....całuje pięty...wkładam do ust palce ...ssie ... ;) 👄 pisze ....@... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze do usług
no wiesz.... jak byś chciała larwo Żartowałem ;) 3.V się 🖐️ do nieprzeczytania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotko zaraz odczytam..;-) Ssij nie chce, ale dalej mozesz pomarzyc:-P fajne ssij jesteś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekunda Kotku 👄 miałem telefon na komórkę zaraz odpowiem ;) szukam fotek i filmu ...:P ;) ciiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze temat przeziębieniowy się utrzymuje:) mnie zmogło na całego😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubny mi kupił miód trójniak piastowski. podobno ma mi pomóc:classic_cool: on to mnie chyba kocha. dobrze,ze seks mi odpuścił bo zupełnie nie mam siły, kaszel wykańcza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest przy przeziębieniu..nie bardzo sie da:-P Ale jak przechodzi to mm zastepuje świetnie miodzik;-) Zreszta połaczcie miód z sexem..powinno byc extra:-) Zdrowiej kobietko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Witaj zdrówko już Ci dopisuje ,listy masz na poczcie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrwfw
larwka :-) jaka ty niby pogon za pieniedzmi masz jak ciebie widac ciagle w necie :-) niedopieszczona jestes,opuszczona przez znajomych i siedzica ciagle na erotycznym Przeceiz ty w gole na innych forach sie nie wypowiadasz...no bo o czym ty mogłabys pisac :-) Zegnaj motomanko...zajzyj do słownika co ten wyraz oznacza,bo mozliwe,ze nie wiesz kobiecino z najwyzej srednim wykształceniem zakonczonym ledwo zdana maturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatny , Ja witaski👄 Cholerna pogoda..tylko do jednej rzeczy:-P dziewczyno co mnie ciągle atakujesz: po pierwsze dziekuje za potwierdzenie mojej atrakcyjności..po nastepne..daj se luza i idz powkurzac swego męża, bo mnie juz sie nie chce odpisywać na Twoje durne zaczepki.Co Cię boli ..zacytuje słowami Pei: http://www.youtube.com/watch?v=oiEJf1maBD0&feature=PlayList&p=8A7A6E4146F96AAD&playnext=1&playnext_from=PL&index=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×