Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Sex..albo inne domowe sposoby na przeziebienie-

Polecane posty

Lubie Madzie.. ma podobne poglądy do moich..miałyśmy razem malutką sesyjke;-)ale to już nie na forum:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatny możesz mi zdradzic swój wiek..podejrzewam że urodziłeś sie w latach 70.zgadłam? ja w 80tych .ale muze polską poznaje od niedawna..i wiem już co straciłam:-( Nie wiem jak Ty, ale ja mam mniejszy katarek i ogólnie lepiej się czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Witaj odbierz poczę a jak samopoczucie dzisiaj?,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Dzisiaj katarek mniejszy, gorączki nie ma..ale szłowo tez sie nie czuje;-) Juz odpisałam i ciesze się Twoim szczesciem:-Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Dzięki za pomysł ,na razie czekam na jego inwencję ,a propos tego co pisałaś ,też tak lubimy ,pozdrawiam i życzę również miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Larwko... Jak przeziębienie? Czy już lepiej od przedpołudnia? Ja już prawie nie czuję choróbska tylko wzrasta u mnie ochota na miziu miziu :-) Pozdrawiam apetyczną (pomimo katarku i czosnku) melomankę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatny👄 czuje się extra..katarku malutko, gorączki zero, no może tylko mnie kaszel męczy ale to pryszcz.;-) Tez mam ochote na małe co nieco :-D, więc choroba przechodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D myszka pozdrawia joystick;-) No nie fajnie masz z ta pracą ale rozumiem..ja zaraz skakam do wanny i postaram sie doprowadzić do rozkoszy z moim tv menem;-) Siedzi biedaczysko i oglada już 3 wiadomości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze że chociaż zdrowo;-) rozruszaj się.. polecam masażyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz mykam do wanny..;-) Miłego wieczorku..Delikatny spokojnej pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D zapraszam..wanne mam dużą, zrobimy pianke nawet nie zauważy że nie kapie się sama:-P a poważnie to zapraszam na poranną kawke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poranna kawka u mnie będzie pewnie dopiero po południu... a tak zupełnie na serio zaintrygowałaś mnie wczoraj gustem w muzyce :-) A najbardziej byłem w szoku, że znasz Kitaro "The Light of the Spirit" To mój numer 1, odlatuję przy nim, a Ty jesteś pierwszą dla której nie był on nowością :-) No cóż... Miłego miziu miziu życzę :-D ... pozazdrościć tylko z językiem na brodzie tak jak wczoraj "ssij" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D znam Kitaro juz od dawna i miło mi że tez go uwielbiasz:-) Mykam już , do zobaczyska👄 ale ssać nie będe, tylko delektowac sie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja tak Ci nie napisałem :-P to była aluzja do Twojej wczorajszej wypowiedzi: larwka (larwka1@o2.pl) ty ssij..wiem ze masz takie marzenie ale wypad :-P tak bedziesz za mna biegał z jezorem na brodzie i krzyczał? :-D Ty co pracujesz, ażeby miziać mógł się ktoś... :-P dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×