Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

nie gola ?? :) a juz mialem zaproponowac ze bede targal za toba ten transparent co bys sie nie spocila : :D ...o tej porze roku to nie wskazane koldra do mnie sms wyslala ze czas po dnia sie znalezc :) slodkich snow mala :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
'' [zgłoś do usunięcia] A mi kabel USB klnąca bardzo>>>>> i prosze mi tu nie kląc !!!! to porzadny topik .... c*pka , c*pka, tzytzki i comberek '' oj Kabelku ;) .. nikt nie odpowiedział mi nic na tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=9u_YY5MOzA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
;] co u Ciebie mangolio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie nic sie nie zmienia..:) Kabel.. tak bardzo Ci przeszkadzam?? to już Twój problem..:) jeszcze nie odrobiłam lekcji:D i zaraz się za nie zabieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>dobrze wiesz ze nie przeszkadzasz 😡 ale cieszylbym sie gdybys byla przygotowana do lekci i dopiero pozniej siadala do kompa :) to ja i tylko znowu ja>>. teraz bedziesz wiedziala ze nie doklada sie do jutra ...itd ucz sie na bledach innych a nie na swoich :) ... powiedzialem co chcialem a teraz nos do gory :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dzisiaj mi się zdarzyło być tu wcześniej niż zazwyczaj.. tydzień czekałam aż Ona wejdzie.. musiałam się przywitać i opowiedziec :) za kilka dni jest wywiadówka:p moje oceny z fizyki to : 4,5,4,2 :D więc nie jest źle... z matmy najgorzej...:( a z w-fu nie mam żadnej oceny..:( ogólnie to nienawidze w-fu może mama bądź tata zapomną...:D mają tyle spraw.. nie będę im o tym przypominac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>na transparent przyjdzie czas :) wyslalas a teraz czekaj , nie bezczynnie oczywiscie :) zawsze mozesz szukac innych ofert magnolia ....fiza calkiem niezle ;)...mam nadzieje ze ta ostatnia ocena to nie byla za zad o energi kinetycznej ? :D dziwie sie ze z matma lezysz ....matma i fiza jest powiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
http://www.youtube.com/watch?v=BdSGMEsqxUs eh dopiero teraz gdy nie słyszy nikt bądź spokojny - w domu jesteś sam do wanny wlałeś ciepłą wodę i ogłaszasz w lustrze że chcesz zmienić świat ja wiem że trochę się starasz lecz powiedz mi ile przed lustrem spędziłeś dni tak tak - tam w lustrze to niestety ja tak tak - ten saaaaam tak tak - tam w lustrze to niestety ja tak tak - ten saaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. ta ostatnia to za testy:-o w matematyce czarne jest czarne a biale jest białe... w fizyce można mieszać wszystko ze wszystkim:D nie można określić czegoś jednoznacznie... tak to postrzegam:) za sprawdzian dostałam 4:) 5 za ćwiczenia:D które mi rozwiązałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w chemi mozna wszystko mieszac i uzyskasz dzem malinowy albo plyn do mycia naczyn ...wzgelednie zabawki terrorysty :classic_cool: przynajmniej nie dalem plamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
trzepałem hehe :D lecę papa :) nierozpoznana ;) gdzie oni są gdzie oni są ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knąca nie badz taka pewna
;) sciany maja oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
haha pewnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego właśnie bardzo lubie chemie:D ostatnio na kartkówce pani zadała bardzo proste pytania.. . jednak proste pytania okazują sie czasem najtrudniejsze..:-o nie potrafiłam odpowiedziec na żadne... napisałam coś, co było poprawne, ale niewystarczajaco..pod koniec lekcji dostałam swoją kartke i widze 5... pani przyzwyczaiła sie chyba ze zazwyczaj dostaje 5... tym razem ona tez sie pomyliła:D bo nie zauważyła rażacych błędów:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×