Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

pa pa Royal nawalę czyli będe w innymi miejscu w tym czasie:D z żarciem nigdy nie nawalam:) no i tu tyż wyszło bez gwiazdek,jak to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpadajcie,dziś śpię bez mojego Księcia także sie nie obudzi wściekły heh a swoja drogą to ciekawe...dziś w nocy cos mu się śniło i nie dosyć ze mnie pobił to jeszcze złapał za koszulke i prawie z łózka wyjebał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mu się śniło i nie dosyć ze mnie pobił to jeszcze złapał za koszulke i prawie z łózka wyj**ał :D poleglem :D Marietkaa :) nie to temat Artefakta a nie kabelka :P ale gdybys miala ochote mnie adorowac to nie bede sie opieral :)...no chyba ze o sciane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Poczucie humoru masz w sam raz:P Nie adoruje nikogo jestem staroświecka i z tych kobiet które lubią zaloty i wszelkie konwenanse więc wybacz ale pozostanę bierna w adoracji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Marietkaa >>> ja jestem z tych staroswieckich lubiacych konwenase i dlatego bede adorowal Ciebie .....no chyba ze bedziesz sie opierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak, nie jestem pierwszą lepsza o moje względy trzeba się ubiegać bardzo długo. Najpierw dwa lata chodzenia na rodzinne obiady po których któregoś dnia w salonie przy kominku ukradkiem będziesz mógł mnie złapać za mą dłoń, później rok spacerów z przyzwoitką a wtedy dojrzejesz do decyzji by mego ojczulka poprosił o rękę w końcu w trzy lata od naszych zaręczyn czyli w ogóle sześć lat od tej chwili staniemy na ślubnym kobiercu i Bóg nam pobłogosławi. Więc co ty na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co ty na to? jestem cierpliwy :) ...a wiec zgadzam sie :) ....pod jednym warunkiem ! ze nie bede musial tatuska po rekach calowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kolejny który wystraszył się długich zalotów nic tylko szukam nowego kandydata bo wnet stara panną zostanę a już dawno skończyłam osiemnaście lat:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabel poka tzytzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare chwil z dzisiejszego dnia mnie przygnębiło... mianowicie byłam z koleżanką w paśniku... pani przy kasie powiedziała tak: dla Ciebie(koleżanki) cola, a dla pani?? dlaczego ona tak się do mnie zwrociła?? przeciez nie różnie sie bardzo od koleżanki... pewnie przez to że mam zmarszczki od uśmiechu, na powiekach i w kącikach oczu wyglądam starzej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
to normalne nie powie przeciez ze '' a dla dziewczynki co podac ?' wtedy bys sie wkurzyla . traktuja ciebie jak dorosla. szanuja . mangolio uszy do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazcie tzytzki dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×