Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

a jakie znasz doświadczenia nie związane z whisky? u mnie w domu nie piją alkoholi... skad ja wezme whisky?:) i dlaczego nie działa mi doświadczenie o mentosach? mentosy wrzucone do coli nie wybuchają:( nic sie z nimi nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>. no nie pamietam :O...juz wiem jak leciala dobranocka ja biegalem z felga od rowera i patykiem :) magnolia gdyby wybuchalu to co drugi w naszym kraju terror by sial :) znam jeszcze kilka innych skladnikow ...ale ty w domu tez ich nie masz :) zartuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>> nie to nie ironia :) to prawda .....zawsze probowali mnie zwabic dobranocka do domu :) ...zawsze wtedy gdy najlepsza zabawa sie zaczynala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to czekam na okres (a raczej nie mogę sie doczekać:/), mam chandrę (ale to nie pms czy inny badziew, tylko przez aure zapewne) boli mnie głowa i kompletnie nie mam weny do robienia niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>>heheh osmarkana Jolka ? musisz byc nia skoro tyle o mnie wiesz :D Artefakt ;)...trzymasz kredki w pogotowiu ? :classic_cool: .....aura zwlaszcza taka jaka ja widze teraz rzeczywiscie moze spieprzyc nastroj .....dlatego co jakis czas lukam na fotki z szeszeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeee kredek nie używam...no ale ten okres mógłby sie pojawić już...seszele mnie niezbyt kręcą, ja wolę słowiańskie dzikie ostępy:) koniecznie z autochtonami i miejscowym folklorem. prawdziwym, a nie teatrzykiem dla turystów z długimi obiektywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... nie wymieniaj...:D internet jest tak pusty jak jest wielki... idę🌻 muszę skupic sie teraz na naruto:D DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pewnie zadnej squaw nie mial, bo myslal, ze mu niepotrzebna... no nie mialem :O ...gdybym mial to nie musialbym strzal strugac sam :) Royal .....bylas indianka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Kabel trafiłeś w 10 z tym przedłużeniem;) to samo mówi mój Książę który jakby nie było jest fotografem,ale jemu to na pewno nic przełużać nie trzeba heh a tak wogóle to rozmyślam sobie i doszłam do wniosku ze człowiek traci tyle czasu na szukanie swoich pasji i czasem nawet nie zauważa, co tak naprawdę go kręci. trzeba znaleźc coś co sie po prostu lubi robić,a czasem tak cięzko to odkryć.moze dlatego ze czasem prawdziwe pasje sa po prostu prozaiczne, ale cóz z tego...to tak a propos niczego,na gadanie bzdur mi sie zebrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czemu wogóle cenię sobie ludzi wobec których przy pierwszym kontakcie zachowuje się obcesowo a oni nadal sa dla mnie mili?? i ja wtedy taję się równierz dla nich miła...test taki durny czy co? prowokacja? naprawde lubie takich ludzi.a w odwrotnej sytuacji zachowałabym sie zupełnie odwrotnie,skreśliłabym frajera,ot co...ech ale ja dziś pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>>> gotowanie w krzakach tez mi sie podobalo :)....wprawdzie nie gotowalem ale probowalem smakowac :D Artefakt :) jak dla mnie moglabys sie tak zachowywac ....i pewnie zreszta bedziesz jak wpadne na obiad :) ...ale szybko sie przekonasz ze nia dasz rady zbyt dlugo tak sie zachowywac :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt to ma byc niespodzinka :)....dowiesz sie na 5 godzin przed dzwonkiem do drzwi :) .....ja jak listonosz, dzwonie zawsze dwa razy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>> co tam :) jak nawalisz to pojdziemy do pasnika wszamac kebaba :D cos testuje ,...... w dupie w dupie .....przed chwila na innym topie wyszlo bez gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×