Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

jest malo rzeczy ktorych nie potrafie .... pobawilbym sie chetnie za czyjas kase...skoro kobieta za to ze nazwala geya pedalem dostala do zaplacenia 15000 to ja za "to" moglbym uzyskac 50000 :) za to juz mozna kawalek swiata zwiedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego sugeruje ze to ta sama osoba :)....nie zdazyla zmienic nicka.... glupo zrobila i bardzo mi przykro...ale poniewaz ja lubie to ... to przeminelo z wiatrem i ..i na jamajke nie pojade , a szkoda na zime sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baz :) o tych 15000 to internet huczal ....facet babke do sadu oddal i wygral ....co do twoich dlugow to standartowo biora 30-40 % od kwoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka >>.post 22.22 , 22,26 ...pozniejsze odpowiedzi na posty swiadcza ze pialal to ta sama osoba albo podszyw :) ....poniwaz zamilkla podejrzewam ze to nie byl podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowisz o zakladaniu sprawy to tak :) co do pozostalych ....jedni potrzebuja wyroku sadowego drudzy nie :D ale stawka jest ta sama do 40 % ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>dziewczyna szamana ..trala la trala la bede trzymal kciuki :)....nie jestem szamanem ;)...oni improwizuja ..ja nie moge sobie na to pozwolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baz :D ale ty zyczliwa jestes :D tak biednych dluznikow doswiadczac przed siwetami :D :classic_cool:..... ps. inaczej nie mozna ! jesli nie przedstawisz dluznikom swoich zamiarow beda myslec ze moga cie zwodzic jak dlugo beda chcieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych snow magnolia :) 🖐️... baz >>> pozyczka to pozyczka ...jesli nie maja kasy na oddanie dlugu nie pozycza ...tak to sie robi 1 dlug ma byc spalcony w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×