Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

baz naleze do "projektu" nie powiem nazwy bo ktos móglby mnie odnaleźć:-o to jest jakby projekt propagowania fizyki ze tak powiem.. grupy sze szkół biorą udział w konkursie projektów... są wykłady i ćwiczenia... to się odbywa na uniwersytecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia :) ....nie zaluj ! :) tak juz jest.....zrobilas swoje i odnoslas swoj maly sukces ....ale trzeba isc dalej :) nie mozna stac w miejscu :) jestes bardzo madra i daleko zajdziesz czegokolwiek sie tkniesz uwazasz ze masz trudne zycie ? ja tez :) ale to pociagajace :)..... zajdziesz daleko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel przesadzasz troche:) nie jestem taka mądra.. i oni mnie tym troche jakby zwerbowali na ten uniwersytet:D ale taki jest ich cel w końcu...:) oni myslą ze ja juz sie teraz nagle zdecyduje ze tam bede studiowac..:-o teraz?? jeszcze moze mi sie zycie milion razy zmienic... albo moge nawet nie dozyc tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bazienko... eksperymenty są fajne... a zadania nigdy nie chcą się zgodzic.. ja i tak wole chemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chcesz mi powiedziec ze sie myle qrfa ? :) milion razy moze sie zmienic ....:) pewnie ze tak ! dlatego napisalem czegokolwiek sie tkniesz !!!!!!!!!!!!!!! ;) moze nie teraz ale za 20 lat powiesz : skad on cholera to wiedzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie żartuje juz.. nie moge Ci obiecać że będziesz dumny..:( ale będę sie starac spełniac moje wygórowane ambicje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to mnie rozwalilas :D.....jeszcze nie zrobione a ty na kafe siedzisz ? 😡.... siooo ! wrocisz jak zrobisz :classic_cool: ps...chcialbym by twoi rodzice sie usmiechali widzac jak sobie radzisz w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bede ! Martynko :)......o jedno tylko cie prosze ...nigdy nie zakladaj poprzeczki ponizej twoich mozliwosci ! tyle wystarczy :) wtedy pojmiesz sens moich slow : wygrywam ! ....zawsze wygrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel przeciez dzisiaj nie miałam czasu... ale zrobie.:-o tylko jak przyjde a cie nie będzie to masz ode mnie kopa...... 🌻🌻🌻 i masz maila:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
tez chce maila 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
TEZ CHCE MAILA :) lekcje .. jeszcze chemia, jakieś 5 str A4 jeszcze zostało do przepisania . a Martyna mądra dziewczyna to sobie poradzi :) co tu słychać ? ps ;) chce maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
nie sądzę. i nie mi to sądzić . kazdy ma swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
hehe nie dadza . niech oni pierwsi pojadą. jak sie 'dorobie' to wysle ich w podroz doookola swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
z robieniem par to na biuro matrymonialne zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klnąca bardzo>>masz podszywacza czy to ty piszesz ? to o jamajce nie bylo do ciebie :) tylko jak zaczne robic tej pomaranczce klopoty to rodzine z torbami puszcze ...teraz jesli chcesz popisac to pisz na czarno bo juz nie odpisze ...bo nie wiem komu odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chce ode mnie to musi tez cos o mnie wiedziec :) ....jesli napisze to odpowiem baz :D chcesz napisac ? ok :) kabel_usb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×