Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

magnolia :) przeczytaj caly post a nie jego zakonczenie.. nie doszukuj sie podwojnego znaczenia slow xymeny....miala racje :) ide ..jak to bylo ? spaciu anyway :) 🖐️ no coz pomaranczko :) tobie nie trafil sie zaden ? smutno :O ... miotla w ruch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ewrybady:D czy ktoś mnie moze oświecić jak wytłumaczyć po ang turkowi co to resocjalizacja? bo jak napisałam resocialization to un nie wi o so chozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt i inni jak przyjdą.. tak się bałam dzisiejszego dnia a wszystko się udało:) nie spodziewałam sie że będzie tak świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z wczorajszego topidła
przepraszam, nie chce wam sie wbijac w temat, chcialam tylko zostawic jednorazową wiadomosc dla Kabla, bo wiem, ze bywa tu wieczorami, mnie niestety nie bedzie:( Kabel, dziekuje za wczorajsza wieczorna rozmowe (''nawet wstyd na czarno'', pisalam o marazmie w swoim zwiazku). czytalam to, co pisalaes chyba z 10 razy, az w koncu zebralam sie w sobie i odbylam z nim szczera rozmowe, o dziwo....pomoglo. okazalo sie, ze o polowie drazniacych mnie spraw ... nie wiedzial:o w kazdym razie - dziekuje, pozwole sobie nastepnym razem gdzies cie poszukac, bo okazalo sie po raz kolejny, ze miales racje.. Kto wie, moze nawet bede miala odwage sie zalogowac na czarno i ujawnie swoja denna tozsamosc:P:D Ok, przepraszam za maly spam, juz uciekam;) Zycze wam milego wieczoru 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadlam sie przywitac :D artefakt wpadnij potem do mnie ale tak pozniej 🖐️ zreszta wszystkich zapraszam zG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ludki :)🖐️ Artefakt :) ano zbieramy sie powoli jak menele do kartona :D magnolia :) wierzylem w ciebie :) strach ma wielkie galy ! ...ale czesto bardzo ladne :D ''nawet wstyd na czarno''>>>>> ciesze sie ze moglem pomoc :) moze kiedys ty pomozesz mi :),moze kiedys.... w razie gdyby Cie odwaga opuscila ujawnic nick mozesz na maila :) Zachowam go dla siebie :) i nie przepraszaj :P wpadaj jesli masz ochote 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baz :) 🖐️ baz wrocilo z ikei, kupilo foremki do lodow w ksztalcie rybek (kelner, w moim drinku plywa ryba...)" a cos pan chcial ??? cala ławice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kabel wyszło na to że sie najwięcej udzielałam tam:-o ciesze sie jednak ze tam poszłam.. dostałam całą mase gadżetów..:D książki notatniki gazetki przyrządy ołówek długopis smycz kubek:Di oczywiście dzien byłby nie ważny bez wizyty w kfc:D szkoda ze za rok juz nie pojade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×