Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

kabel....ja już nie mam ani siły ani ochoty się podnosić....jedyne co bym chciała to zasnąć...i się już nie obudzić :O ale naet tego nie mogę mieć :( ak...ale nie zasmucam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sen przyjdzie odpowiednia pora ... teraz odpocznij i pomysl od czego zaczac budowe nowego swiata..... a pewnie ja tez sie nie proslilem na ten swiat .....nawet projekt nie przypadl mi do gustu dlatego buduje swoj swiat wg mojego wzoru ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o jakim snie pisalas ...dlatego tak odpisalem Twoj czas jeszcze nie nadszedl ! nie mozna tak sie poddawac bez walki .. nie prosilas sie na swiat ale jak juz tu jestes to wykorzystaj to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel...piękne słowa....tylko co z tego??? czy mój czas nie nadszedł??? to się okarze....już nie długo........ spadam i nie zaśmiecam Ci topica.....dzięki za rozmowę..... i wszystkiego dobrego życzę Ci......w przyszłości ....miło mi było poklikać z Tobą na kafee ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel....trochę się uspokoiłam....:) ale niestety wątpię, czy będę w stanie zapomnieć, bo jestem baaardzo pamiętliwa---w końcu jestem skorpionem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :)... Leniuszku >> to dobrze ze juz lepiej :) bogatsza o doswiadczenia zacznij budowac swoj swiat od nowa :) tylko w innym miejscu ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato! :)🖐️🌼 spóźniłam się.. chciałam pierwsza wyskoczyć z moim "czekam".. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Leniwiec >> tak juz lepiej :) milo Cie widziec w lepszym nastroju :) chociaz hmmm ...ze tak zapytam z ciekawosci slyszysz glosy ????? nie to zebym byl wscibski, ale gdzie ty widzisz xymene ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatku...🌼..:)🖐️ ja też dałabym głowę sobie uciąć, że wczoraj xymena się tu wpisała.. na temat skorpionów, więc też i mój :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×