Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość używam bo jest modne
i tendy tak jak to całe zacne forumełe🖐️ tez chce być modny a nie passe więc wciskam w posty co bardziej na topie zwroty i powiedzonka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełe ełe się odezwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohdan
I jesteś chory psychicznie, miałeś ciężkie dzieciństwo, jesteś sam jak palec..... tak, tak - współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś modna w końcu
każdy wie że jesteś kobieta w dodatku moderatorką (co w sumie jest jakby sprzecznością samą w sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohdan
Kabel jesteś kobietą ? :) Nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra może i mogą
ale tracą wtedy w moich oczach resztki kobiecości i stają się częścią systemu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dla mnie kobieta jest kobieta... moderatorka tez :) czyz policjantka nie jest czescia systemu ? hehe ale za to jak seksownie wyglada w mundurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale policjantka jest fizyczna
namacalna, jak podejdę i powiem że ma fajne cycki i mnie podnieca w tym ciuszku i może pójdziemy w krzaczki i mi zrobi dobrze, to dostanę pałą przez łeb i to jest realne. a moderatorka to takie niewiadomo co, czy w ogóle kobieta, chowa się za nikiem i kasuje bezczelnie potwierdzając moją spiskową teorię dziejów więc jest częscią tego Systemu w stopniu zdecydowanie większym niż policjantka dlatego z moderatorką bym się nie przespał bo to by znaczyło złamanie moich fundamentalnych zasad że Systemu się nie pierdoli tylko zwalcza lub unika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj dawno cie nie było
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policjantka cie wypaluje a modka z kasuje :) ...modka po pracy tez jest namacalna :) moglbym sie przespac z jedna i druga ....gdy jestem w lozku z kobieta system mam w dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przespałabyś/łabyś się z
moderatorką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest odpowiedz na pytanie z poprzedniej strony ale twoje 2 cyfrowe IQ nie pozwolilo ci tego dostrzec :) cieszysz sie ? to podskocz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaa no to sorry
🖐️ ale wracając do tematu to moderatorki sa aseksualne bo należa do Systemu czym się przekresliły w moich oczach i bezpowrotnie straciły szansę na zajebiste bzykanko ze mną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam....ty chyba musisz miec jednocyfrowe :) ktos z dwucyfrowym skopiowalby tylko wypowiedz :).... stopka byla zbedna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh sami jestesmy czescia systemu :) tylko malo kto zdake sobie z tego sparwe :).....modka policjantka krawcowa i pani z warzywniaka ...to kobiety wiec mozna z nimi sypiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałem być bardziej
wiarygodny😭 a co do częsci Systemu to pani z warzywniaka nie występuje w mojej spiskowej teorii dziejów (choć czasem tak jej dziwnie z oczu patrzy:O) a moderatorki owszem. tak więc muszą się pogodzić że te wszystkie wielokrotne orgazmy ze mną są dla nich nieosiągalne tak długo jak długo są częscią Systemu, kabel nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie rozumiem ! bo gdyby tylko zostaly moderatorki ja i one bedziemy spedzac milo czas a ty bedziesz marszczyl kapucyna :) bo jako czesc systemu dla ciebie nie beda osiaglne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ! teraz to cie ponioslo :) pisze o kafe a nie o calym swiece :).....gdyby dziweczyny zniknely a zostaly tylko dziewczyny modki to jest tu jeszcze cala masa meskiej populacji a nie tylko my dwaj :) wiec byly by nadal modkami tylko forum dla facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to co napisaleś
"bo gdyby tylko zostaly moderatorki ja i one bedziemy spedzac milo czas a ty bedziesz marszczyl kapucyna" mam rozumieć teoretyczną sytuację wyparowania wszelkich innych kobiet(dla uproszczenia wszystkich ludzi płci żeńskiej) z tego świata poza moderatorkami kafe? czyli na ~ 2-3 miliardy mężczyzn zostałoby ~5-6 kobiet? i myślisz że nadal by były moderatorkami na kafeterii?> ja tego nie ogarniam przyznam ci sie...taka wizja wydaje mi się zbyt straszna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie :) mialem na mysli wyparowanie wszystkich kobiet z kafe :) tylko z kafe ...wiec dla ciebie reszta swiata i jak pojdziesz to ja nie bedze mial konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel nie wiesz o masowych
zwolnieniach z funkcji moderatorki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×