Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość koniec pokazu pora na oklaski
prawda a co nazywasz prawda? w zaleznosci od punktu nastawienia odnoszacego sie do punktu parezb=nia jakby na to nie spojrzec parwda moja a Twoja moze sie roznic i to diametralnie:D jestem naprawde nie mila. leniwec mowil prawde:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to mnie twoja
nie karmic idiotow a tak na marginesie i zalkiem powaznie to kiedy zabieresz mnie tam dokad obiecales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to mnie twoja
no ja tez nie wiem. to przeciez ja:classic_cool: i nic zlego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi.....
a tak na marginesie i zalkiem powaznie to kiedy zabieresz mnie tam dokad obiecales?" ?????:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec wes nie rob se jaj
bo pomysle, ze na prawde tak uwazasz. lubie brykac ale wiesz, ze nie robie nikomu krzywdy, przeciez wiesz gdzie bywam i nigdy za nikim sie nie opowiadam tym bardziej nie wypowiadam bo wielu ludzi zwyczajnie nie znam. jesli ktos probuje znow cos robic na moje konto to krzyz mu na droge. nie zamierzam sie nawet bronic bo w jaki sposob? jestem od dawna i chyba iwesz, kiedy ja to ja bo pisze do Ciebie Leniwiec czy tak? moze czasem gdzies cos palne ale kurka wodna nie ublizam i wole milczec kiedy robi sie goraco. tlumacze sie jakbym byla winna:O od kiedy mnie znasz? no to wstukaj sobie do glowy, ze zasmucilo mnie to o co mnie podejrzewasz. nie zaczernie sie, bo nie jestem az tak stalym bywalcem a po drugie nigdy nie lansowalam sie na kogos, dlatego nie potzrebuje, zeby inni mnie rozpoznawali. kto wie, ten wie, ale skoro ty juz sie gubisz to przestane bywac u ciebie. ok? mysl co chcesz, nie jestem ani ladaco ani ktos tam. jestem nikt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teraz mnie twoja
gdzie???? :D:D:D [ciekawi bardzo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec wes nie rob se jaj
znow krzywa jazda:D :D wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teraz mnie twoja
ty to ta od leniwca???co za durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
??? bo nie kumam zaleznosci? a jesli jaks jest to moze niech ktos mnie oswieci bo nie rozumiem laczenia jednego z drugim? moze wiecie wiecej bo piszecie ze soba ? nie powinnam gadac z jednymi bo gadam z kims innym?to chore chyba. leniwec N ma mojego maila. nie naleze do zadnbej paczki, pisze gdzie chce ale nie obrazam i nie ublizam. jedyne co robie zle:p to to, ze podrywam i szczepiam sie do M :P a teraz mozecie mi nawet kompa spalic skoro komus przeszkadzam to widocznie musi byc jakis powod. kabel moze sprawdzic moje wspisy, wiec moje meczenie klawiatury bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
:0 tez sie ciesze, ze moge sprawic, ze usmiech sie pojawil na twej pieknej acz nie znanej mi twarzy. dobrego dnia. i na przyszlosc, nie czyn drugiemu co tobie nie mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nudzisz to zajmij sie
czyms pozytecznym a nie macisz i necisz jak suka z ruja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razsadek podpowiada
zeby nie odpisywac takiej pustej osobowosci co za skale i szczyt swojego wysokiego mniemania o sobie uwaza dosinanie innym:) i przypisywanie im cech, ktore sama byc moze posiada????? ale rozsadek rozsadkiem a ciekawosc ciekawoscia:D czy zdolasz sie podniesc z tego co sama soba reprezentujesz wypisujac o mnie takie mie slowa:) bo to nie pierwszy raz:) czyzby zazdrosc ze nie mozesz byc taka sama debilka jak jestem ja? chcialabym sie znizyc do twojego poziomu ale nie potrafie:) jedyne co sie cisnie na usta to usmiech. tekst chyba prosty wiec nie powinnas miec problemow z przekazem:) a nie zapominaj lazic za mna i pisac te Twoje uwielbienia bo miec taki ogon:) to szczyt marzen ostatnim razem pisalaz, ze 20.02.2010 ??? napisalabym twoj czarny nik ale tak mi cie zal, ze ci oszczedze bo sama Pomaranczko:) taplasz sie w blocie a nie wiesz jak wybrnac? a teraz sie oddale rozumiesz, zajecia popoludniowe dla uposledzonych umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozsadek podpowiada
NAPISZ ten czarny nick - jesteśmy ciekawi kto knuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie bo pelnia ksiezyca
wplywa na wasze zdenerwowanie - - -wy kobiety intrygantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadekpodpowiada podaj swoj
czarny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze wam nasrały i nie
pozamiatały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki baby gdzie te baby na pewno nie tu😭 Cześć piękne dziewczęta ;) i śliczny Kabelku ;) z tobą wszystko ok schizy nie masz :) a strony zniknęły tak mi sie wydaje,że była juz strona 310 miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) 🖐️ nie licze godzin i dat :D a tym bardziej stron ;) Royal flush wycofala swoje wpisy ,widocznie miala powod :O slonecznego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie odnalazłam tu Twoje gg baz bo mi kontakty pouciekały odezwij sie jak bedziesz miałą chwile to pogadamy o tym occie szczęka mnie boli buuu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×