Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość fanka kabla
tesknię kabelku bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka masz jakis nick
??? Co Cie tak meczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy teraz za kims tęskni nie
tylko ty--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana u mnie dużo sie dzieje ostatnio, opowiadam to wszystko tacie i potem sama nie wiem po co... bylam na uniwersytecie znowu i nie pojade na obóz naukowy,..-co mnie nie martwi:) w dużej mierzę dzęki Hinacie jakoś funkcjonuje.. i żyje od maila do maila... a u Ciebie co?? domyślam sie że nie nie nudzisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to ja nic nie wiem o tym obozie...chyba rzeczywiscie dawno mnie na czacie nie było. u mnie wszystko dobrze:) spokojnie:) własnie skonczyłam sesje wczoraj. tzn ostatni egzamin. a w przyszłym tygodniu czeka mnie jeszcze tylko odpowiadanie z jednego referatu i luz:) szzerze mwiąc to nie maiąłm nawet czasu odpisać Kabiemu na maila:( wtracić 3 grosze na kafe to spoko, ale jak juz mówiłąm zeby jemu odpisac to musze usiąśc i pomyslec:) mimo ze Kabi mówi zebym pisała na żywca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie moge powstrzymać slow:) i kiedy napisze, to zanim wyśle wycinam ok 15 zdan....:) zeby sie to dało czytac ze zrozumieniem cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno by zrozumiał ale nie chce być taką kretynką jaka jestem:D a orange nam zazdrości że znamy Kabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO do Was pasuje
Raise me up Don't let me fall Cause I don't get myself I feel like I felt before But can't find my way All those feelings went away I may not be what you think I am Think we ought to find ourselves Think we ought to find ourselves Again... Raise me up Don't let me fall Cause it's getting so hard I feel like I felt before Maybe I only try? All those feelings went away I may not be what you think I am Think we ought to find ourselves Think we ought to find ourselves again All those questions never asked All those days are coming back to me now Dreams that can't be realised All those nights are coming back to me now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
dziewczyny ale ja naprawdę się w nim zakochałam i co mam z tym zrobić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
to facet o jakim marzę,choć go nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
przykro mi dziewczyny wcale nie jestem wredna choć piszę na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
xymena bo ja czekam własnie na takiego faceta i mam nadzieję,że go spotkam w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka czego od nas oczekujesz?? jak sie zakochałas to siedź i czekaj z nami:-o ale najlepiej już idż...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
magnolia nic nie oczekuję o nic nie proszę :) idę już idę skoro wam przeszkadzam :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
zajrzę tu nie raz jeszcze :) xymena ja wierzę,ze takiego spotkam ;) magnolia nie wkurzaj sie na mnie i pozdrów kabelka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie na Ciebie:) ale musimy liczyć się z tym, że nasza wola może być za slaba żeby go tu przywołać z Saturna czy skąd tam...:D Zuzia chciałabym mieć fryzurę taką jak Ty...naprawde bardzo mi sie podoba ale żal mi moich włosów... teraz są dla mnie takie piękne..coś na kształt tego http://1418adusia.blox.pl/resource/6692902.jpg i tego http://www.trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/gallery11172zdrowedugiewosy.jpg i takie mam naturalne a jak sa proste to też bardzo ladne tylko ze nie moge odpowiedniej foty znaleźć.. ja nie wiem czemu teraz są takie ładne... no i z tego względu je oszczędzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×