Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość fanka kabla
:) dziewczyny widzę,że dyżur pełnicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu chcę, żeby maile były przemyślane i jak najwięcej mu powiedzieć :) fanka, cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje mimo wycinania i tak są bez sensu:) jak kiedys przeczytałam to az się przerazilam..:P ale tata napewno mnie rozumie i współczuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
wiecie co dziewczyny taki facet na wagę złota :) kurcze ,ze taki okaz chodzi sobie ,chcialabym na takiego wpaść przypadkiem na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
a tak poważnie to on potrafi słuchać drugiego człowieka i zrozumieć :) lubie go i już:) przeczytałam cały topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) 🌻 nie musicie spinac sie piszac do mnie :) czasem slowa wyrwane z kontekstu daja pelniejszy obraz niz przemyslane zdanie ktore skrywaja prawdziwy sens improwiacje mowia mi wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata!!!!!!!!! ale się cieszę :D doczekałyśmy się :) ostatnio nie mam nawet weny na wypracowania, a co dopiero na maile do Ciebie.. ale zbiorę się :> jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale Ci fajnie tato.. a my sie teraz żremy z pinokiem... skonczony debil..:-o i jak mnie bardziej wkurzy to dam tu jego fote:D narazie go tylko strasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt>>>.hmmm ja zazwyczaj na gnioty nie zwracam uwagi :) nic tak nie wkurza jak ignorancja, pomijanie.... hehe rozpali sie ze zlosci do bialego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee.. nie.. na wypracowania mi nikt nie odpisuje :P ale pochwalę się :) ostatnio 6 dostałam z jednego :) i podciągnęłam się z maty, najlepszą ocenę w klasie ze sprawdzianu dostałam :classic_cool: tęsknimyyyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem kabi, wiesz ze też tak myśle ale on juz przeszedł samego siebie...zrobił se stopke w której życzył nam smierci a z Hiny zrobił prostytutke. zgłosiłam go do zbanowania(zreszta nie tylko ja) ale nic sie nie dzieje...wrrr a ja skończyłam sesje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam go i on nadal życzy mi śmierci..:-o nie chce mi sie z nim gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze i przeszedl samego siebie ..ale to tylko 19 latek o mentalnosci 12 latka ktory nie ma nic do powiedzenia ...stara sie jak moze zwrocic na siebie uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez Ciebie nie jest tak samo 😭 ale czekamy, może kiedyś na TSie.. prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel ja nie znam za bardzo historii dlaczego cie nie ma na forum juz, ale licze na to , znaczy mam nadzieje ze sie jeszcze pojawisz na stale, bo kafe potrzebuje takich osob jak ty, mimo ze zamienilismy pare slow, to mam swoje zdanie na Twoj temat i mam nadzieje ze tam wszystko u ciebie ok i sie uklada 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy dostaniesz szybszego neta? tak mniej więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×