Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocykowa

Ponczo - nosicie jeszcze?

Polecane posty

Gość kocykowa

Zakochałam się w moim "kocyku" :D http://e-shop.orsay.com/cgi-bin/images/catalog/53180271_278119c40f0952b3a70de1206e0e7a3d_medium.jpg Nosicie jeszcze ponczo? Jako, że jestem straszny zmarzluch i wieczne marzne w swoim biurze, moj maż wczoraj kupił mi w Orsayu właśnie to ponczo :D Powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało, tylko czy to już nie ma lat swojej świetności za sobą? :D Nie znam się na modzie, choć staram się obserwować to i owo ;) Ale powiedzcie dziewczyny, rurki, baleriny, bądź botki i ponczo? Dobry zestaw? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
Doradzcie cos dziewczyny, zebym nie wygladala jak wlasna babcia na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
bardzo dobry zakup :) rurki botki i ponczo idealnie sama musze sobie takie kupić :) widziałam w cubusie fajne ale kurcze białe było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
Białe... Wolałabym beżowe, ale jeśli dodatki są fajnie dobrane to i biale fajnie by wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
ale wiesz białe wystarczy,ze np. w kolejce sie o cos opre i zaraz bedzie brudne od rózu podkładu ;/ inny kolor bym brała bez namysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
Też prawda, ze białe szybko sie brudzi, ale jak wyglada :D "Chorowałam" tez na taki biały długi sweter... Mmm... Ale fakt, nie kupiłam go z tego samego względu o którym piszesz :D Wogóle tej jesieni i zimy co jest na topie? ;) Poradzcie cos do pracy (biuro, ale nie wymaga się ode mnie garsonek, garniturów, itp) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
hej ja tez mam taki milusi kocyk:)dostałam od męża nosze do dzinsów i spodnic choc niedługo chyba musze ubrac płaszczyk bo zimno sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
asia a w jakim wieku jesteś? Ja mam 26 lat, na jednym z forum przeczytałam, że lepiej byłoby zostawić mój kocyk mojej mamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
ja mam 27 latek i mieszkam w szczecinie i kocyki sa na pewno bardzo modne moje koleżanki tez nosza i czują sie w tym świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
To super :D Zawsze ubierałam się na sportowo, pracuje w prawdzie w biurze, ale wszyscy ubieramy sie tutaj na luzie więc nie bylo problemu. Pora chyba zainteresować się modą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
ja tez wolę chodzić na sportowo ubrana ale pracuje w biurze i ajkos muszę wyglądać więc śmiało noś kocyk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
To super :D Zawsze ubierałam się na sportowo, pracuje w prawdzie w biurze, ale wszyscy ubieramy sie tutaj na luzie więc nie bylo problemu. Pora chyba zainteresować się modą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
chyba tez sie przejde dzisiaj do sklepu i zobacze moze tez zakupie sobie jakis milusi kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
W jakich sklepach zazwyczaj kupujecie ciuszki? Ja lubie Orsay, tatuum (choc drogi), reserved, mohito, itp. Gdzie można jeszcze znaleźć coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
jak w sopicie H&M ubrania sa na czasie i całkiem tanie reserved ale tylko jaksa przeceny a ostatnio to nawet trafiły mi sie dwie likwidacje sklepu gdzie wszytsko było -50% i tak kupiłam spódnice musztardową za 15 ziko ;) a jej cena pierwotna była 99 tylko miała jeszcze metki z przecenami ;) lubie zare czasami cos na allegro zamawiam ale lubie też tą stronkę http://www.studio2deko.com/ mam od nich spódnice i bluzke czasami do SH zachodze ale jeszcze musze nauczyć się tam kupowac bo naprawde można dostac super ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
ja muszę przyznać ze uzalezniłam się od reserved mam z tego dużo rzeczy są dobre gatunkowo mochito tez sie ostatnio przewinęło:)orsey kiedys czasami new york

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
a jeszcze cubusa lubie i vero mode ale tam czasami bardzo drogie maja ubrania a jakość kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
Moj problem polega na tym, ze w moim miescie jest tylko reserved imohito z tych sklepow, a do innych musze jechac 100 km do wrocławia :D Ale moj maz studiuje we wrocławiu i powiem szczerze, ze on (w sumie w przeciwienstwie do mnie :P) uwielbia chodzic po sklepach i czasem to praktycznie on mnie ubiera :P Robi zdjecie, wysyla mi mmsa i pyta czy chce :D W domu mierze, a babki w sklepach juz go znaja i ewentualnie wymieniaja rzeczy, choc to sie baaardzo rzadko zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
ja mogę przebierać w sklepach ale zawsze mi szkoda pieniędzy na ubrania dal siebie bo wychodzę z założenia że mamy ważniejsze sprawy i rzeczy do kupienia niż podążanie za modą ale na szczęscie mam kochanego męża który też robi mi niespodzianki i sam kupuje mi ciuszki a że gust ma super zwrotu do sklepu nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
ale masz fajnie :) ja musze sama po sklepach chodzić moj facet chodzi jak musi hehe a ja lubie szperac chociaz czasami potrzebny jest ktoś kto powie czy napewno dobrze w tym wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
oj króciótkie te ponczo a zimno za oknem jak kupiłam w new york może tam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
No faktycznie to ponczo króciutkie. Co do zakupow, to mi tez wiecznie szkoda kasy. Jestem niezdecydowana, bo za drogie, bo moze znajde bardzoej funkcjonalne, a moj maz wychodzi z zalozenia podoba ci sie to bierz :D W dodatku tak jak Twój mąż asiu ma bardzo dobry gust :D Zreszta w koncu jestem jego zona :P heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
ja jeszcze mieszkam z rodzicami jeszcze studia mam więcwszytsko co zarazbiam wydaje na ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
przejde sie do bałtyckiem może cos znajde a jakie są ceny takich kocyków?? bo ten co w cubusie widzialam kosztował 49 ziko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
zapłaciłam ok 100 zł tzn mąz płacił bo mi jak zwykle było szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocykowa
ten z orsaya 89. Ale jak ze wszystkim, jak sie poszuka to znajdzie sie taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia**823
kocykowa widzę że mamy podbne podjeście do zakupów że szkoda pieniązków że moze gdzies taniej kupie a na koniec to się zastanawiam czy mi to wogóle potrzebne dobrze że mamy takich mężów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×