Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość introwertyczka...

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość introwertyczka...

z chłopakiem mamy problem z komunikacją,tzn.jak jesteśmy ze sobą to jest super i nie trzeba słów ale jak się rozstajemy bo żyjemy trochę na odległośc to mam wrażenie że związek jest trochę płytki bo malo rozmawiamy o związku i przyszłości.Rozmawialiśmy o tym,wczoraj też ale byłam już tak zła że jest oschły że wygarnęłam mu na gg:( jakoś się dogadaliśmy,ale była już prawie 3 w nocy i nagle przestał odpisywać,napisał smsa że kocha że chce być ze mną zawsze ale internet mu się zwiesił więc dobranoc.Boję się że go trochę zameczyłam,może teraz ze 2 dni ciszy i zero smsów żeby dać mu odpocząć? co myślicie o tym,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyczka...
no wiem wiem:o ale byłam już taka zła że dziwnie pisałamz nim na gg nie byłam radosna jak zawsze i to zauważył,spytał to mu powiedziałam o co chodzi i zaczęła się dyskusją co myślisz o takiej przerwie żeby dac mu odpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu miłego smska,krótkiego i bez zbędnych wywodów typu-dziękuję,że jesteś.kocham Cię.pamiętaj... i nie siedz jak na szpilkach jak pół dnia nie odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyczka...
wczoraj jeszcze mu odpisałam krótko że zawsze będę przy nim na dobranoc jak do mnie napisał ale oprócz tego mamy takie swoje dłuższe smsy codziennie i teraz moja kolej i nad tym dłuższym się zastanawiam czy nie zrobić przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×