Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BetterINtime

Pokonaj pryszcze w 5 dni. Przemek Przaśny. Próbował ktos tej metody??***********

Polecane posty

Przeglądałam dziś fora odnośnie walki z trądzikiem i trafiłam na ten link http://pokonajpryszcze.pl/ Metoda podana przez Przemka Przaśnego jest tak zachwalana, wiec zastanawiam się czy nie kupić jego książki, z drugiej strony może to jakaś ściema. Stosował ktoś jego metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
też o tym czytałam i zastanawiam się czy aby nie zamówić gdyż mam już dość bezskutecznej walki z trądzikiem. 39 zł to w sumie nie jest wiele ale nie chciałabym kolejnego rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miku skaaa
niech ktos kupi i opisze co tam pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
chyba byłoby za dużo do opisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
wierzycie, że nikt nie pokonał do tej pory trądzika, a jakiemuś młodzieńcowi się udało? czytałam o tym... też mam tr...ale niestety nic mi nie pomogło, ani sterydy, ani dermatolog.....wywalona kasa! tera stosuję metody tanie i naturalne i wiecie , widzę lekką poprawę to sprawa genów :P:O:P:O:P:O:P a tak z ciekawości ...może ktoś już kupił? i nam powie, czy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
co do metod naturalnych mama poradziła mi przemywanie twarzy rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam Wam
mydło siarkowe ... naprawdę działa a kosztuje tylko 4,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie mydła siarkowe nie działa, wysusza, podrażnia... Chyba wszyscy się boja zaryzykować z tą książką.. Ciekawe czy opinie tych dziewczyn na stronie są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to nie pomoglo
juz miesiac stosuje sie do rad i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
najbardziej zastanawia mnie to że po 5 dniach już są niby radykalne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim.xdd
Witam tez tyle co natrafilam na necie na te stronke. lecz ja cos w to niewieze;/ przykro mi lecz dosc trudno jest w to uwiezyc ze jakiemus chlopakowi udalo sie tak w piec dni wymyslic cos na tradzik;/ mi sie nieudaje w 2 lata a jemu w 5 dni? cos dosc trudne do uwiezenia . mowie wam nie traccie pieniezdzy na te ksiazke.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różynia
ja walcze juz z tym paskustwem 9 lat i powiem wam ze raz jest lepiej a raz gorzej,ale jak sobie pomysle ile ja to juz tych tabletek i antybiotykow sie przez ten czas nalykalam to....mysle sobie ze skonczy sie to pewnie jakims rakiem watraby albo innym paskudztwem,w naturze nic nie ginie i niestety predzej czy pozniej to wszystko wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don omar
jakaś dobra duszyczka przetłumaczyła to z ksiązki chrisa gibsona, macie tu tłumaczenie: [URL= http://odsiebie.com/pokaz/5951924---cf8e.html ] http://odsiebie.com/pokaz/5951924---cf8e.html (link wklejony z forum http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4699367&start=690) to jest to samo co metoda 'Przemka'. jak komuś wyjdzie to dajcie znać, nie chcę sam eksperymentować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
to co naturalne najlepsze. pisałam że mam kazała mi używać rumianku i muszę powiedzieć że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dranska miatka
upssss jak tak wiele srodkow stosowalas i nic, to sprobuj terapii aknenorminem. naprawde dziala. a w to "w 5 dni" to nie wierze, bo to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr..
ja pije bratka od dwoch tygodni po 4 torebki dziennie i widze znaczna poprawe a wiele srodków farmakologicznych nie pomagało zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanty
ja dalej przemywam twarz rumiankiem :) teraz dodałam do tego mydło siarkowe i są rewelacyjne efekty :)! tanio i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc
Z tego co wyczytałem to ta kuracja "Pokonaj pryszcze w 5 dni" polega na pozbyciu się nie jakiego grzyba w organizmie zaliczanego do drożdżaków:) "Candida albicans" . Mianowicie chodzi o cukier który jest "temu czemuś" potrzebny do życia.. znalazłem strone o tym grzybie.. dowiemy sie tam ze "Candida albicans" jest przyczyną nie tylko trądziku lecz innych dużych problemów . Jest tam dokładnie rozpisane jak skutecznie potraktować(zagłodzić) "drożdżaki" aby w końcu z nikneły. Wiec cała zabawa polega przedewszystkim na DIECIE !! oto storna http://www.candida.peet.pl/index4.php . POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
skasujcie ten durny wątek! niech się ludzie nie nabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
jak dieta..to kłania się biosłone czyli nic to nie da!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc
chciał bym dodać jeszcze ze warto spróbować ponieważ nic na tym nie stracimy a nawet zyskamy. proponuje najpierw poczytać stronę która podałem powyżej a potem udzielać odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
stosowałam diety cukru i itd nie jadam i co? tradzik mam! nic mi do tej pory nie pomogło!\ ani dermatolodzy ani...oczyszczania to mnie nie pouczaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1
hej wszystkim ;) kupilam dzis ta ksiazke i wlasnie czekam az mi ja wysla wyprobuje metode i odezwe sie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanka na
nie kupujcie, nie działa, tutaj wypowiedź jakiegoś koleżki: Ok 2 tyg temu znalazłem w internecie (pewnie Wy rowniez się na to natkneliście) cudowną terapię niejakiego Przemka Przaśnego ( tu macie link do tego: http://jakpokonactradzik.pl/antybiotyki.php?gclid=CJGLnrXb0pwCFQESzAodGQnUKg ). Może uznacie że jestem naiwny ale wiadomo do czego człowiek jest zdolny w desperacji. Postanowiłem ją na sobie sprawdzić, bo wkońcu co mi szkodzi to tylko kilka dni a wydawało się to dość przekonujące. Oczywiście wiedziałem że sposób w jaki był napisany ten poradnik był dość wyidealizowany, ale przekonały mnie metody jakie opisywał ten gościu. Sporo z nich obiło mi się gdzieś o uszy podczas tej mojej walki z tym paskudztwem. Uznałem więc, że może być to w jakiś sposób skuteczne. Wg zaleceń przez 3 dni jadłęm same jabłka, które jak się domyslacie bokiem mi już wychodziły. Ponad 30jabłek w 3 dni i ok 10 litrów wody. Miało to na celu oczyszczenie mojego organizmu z toksyn. Ale nie same jabłka miały temu służyć. Codziennie trzeba było również robić wlewki doodbytnicze ( o których pierwszy raz w życiu wówczas słyszałem) przeraziły mnie one, ale przez to cała ta kuracja wydawała się jeszcze bardziej wiarygodna. Więc tak codziennie około 10jabłek i 3 wlewki w celu oczyszczenia się z toksyn i jabłek które również oczyszczały mój organizm. Przeżyłem jakos te 3 dni. Kolejne 2 powinny minąc na spożywaniu wyłącznie lekkich pokarmów by organizm mógł ponownie sie przyzwyczaić do innych niż jabłka pokarmów. Niestety byłem tym jakimś niewielkim odsetkiem ludzi u których po zakończeniu kuracji mogł wystąpić wysyp. Miał się on jednak ustabilizować ( opisano to jako reakcja organizmu na jabłka i oczyszczanie się wlewkami). W dalszym okresie wszystko powinno się unormować. Nie wspomne już że w przeciągu tych 5 dni u 90% ludzi powinno wszystko pozłazić z twarzy. Wiadomo jak człowiek czegoś sam nie zrobi i się nie przekona to będzie wierzył w takie bajki. a tu reszta: http://www.izotek.pl/index.php?topic=2540.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1
hmmm... ciekawa jestem tej ksiazki w sumie na stronce pisze ze jesli chcesz zwroca ci wydane pieniadze ... a moze akurat zadziala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
współczuję temu 19-latkowi ale nie mogę zrozumieć, jak ludzie potrafią być tak podli i człowiekowi z problemem wciskają durną poradę - po jabłkach i wodzie to wiadomo -sraka:P , anie tradzik się leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×