Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Na poczatku roku bylam na diecie 10-dniowej a pozniej 1000 kal. ale dosyc czesto jem 800-900 kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze bardzo rzadko bo troche leniwa jestem.Gdybym intensywnie cwiczyla to waga by szybciej spadala.No ale co poradzic na lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam zamiar sie zapisac na aerobik. No zobaczymy, jak to bedzie, juz dawno nie chodzilam, matko.......Jakos tak od wiosny albo nawet zimy grrr......Bo cos czuje ze ja to za duzo jem ( co prawda zdrowo ale sporo) abym mogla bez cwiczeni dac rade, strasznym łakomkuchem jestem....MImo wszystko zawsze w moemencie jak odchudzalam sie na lato chudlam szybciej niz teraz, chyba organizm domaga sie tego tluszczu na mrozne dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala chociaz 60, choc marze o jakichs 57-58. Mam 173 cm wzrostu, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w sumie wszystko okejj...poza wpadką teraz ; / Tzw 2 kolacja...zupka amore pomidore...ale dupa ; ( Poczucie winy...yh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest źle, ale moglo by być lepiej gdyby chciało mi się ruszyć to d....o i poćwiczyć. Jedyne co mi sę dziś chce to spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
siemanko dziewczynki nie mam czasu sie nawet do was odezwac najpierw praca potem zajmowanie sie dzieckiem i jeszcze basen tak wogole to przyszlam sie pochwalic ze zeszlam ponizej 70 waze 69 wiec do mojego celu coraz blizej po 10 zamierzam kupic sobie trampoline podobno duzo spala kalorii heh buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyyynka
Witam wszystkich ;)) Ja się odchudzam mój 9 dzień ;/ jest ciężko bardzo ciężko a jeszcze 11 dni ;/ w sumie 20 dni bez jedzenia sama woda ;) Podobno po 3 dni nie odczuwa się głodu , lecz niestety odczuwa się ale nie tak mocno jak wcześnie ;)) Jak na razie schudłam 6 kg przez 9 dni kurcze nie dobrze myślałam że więcej schudnę ale cóż trzeba czekać cierpliwie ;d ważyłam 65 teraz ważę 59 a chce ważyć 50-49 coś takiego xd Jestem pewna że mi się uda 9 dni wytrzymała i te 11 też wytrzymam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dała radę, ale nie próbuję, bo boję się efektu jojo ; / U mnie dzisiejszy dzień okejj...dawno nie było tak dobrze xd Ćwiczyłam, jadłam w ograniczonej ilości..xd Jest good ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczorajsze popołudnie PORAŻKA- zepsłuł mi się samochód jak usłyszałam cene naprawy to z nerwów jadłam wszystko co pod ręką miałam. Sporo tego było oj sporo. Głupia jestem i tyle!!!! miałam schudnąć do soboty z2 kg a ja takie coś robię!!! Jedyna szansa to tylko sposób Martyynki. Jestem na siebie zła :/ Dziś już mi przeszło i wracam do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyyynka
dziewczyny ;p dacie rade wierze w Was ;)) Jak ja dałam to wy też dacie ;)) trzeba tylko cierpliwie czekać .. Ja czekałam /czekam i jestem zadowolona jak na razie ... jeszcze 10 dni , a w następną sobote i do fryzjera ;p w pn za 10 dni wkładam leginsy odpucuje sie i zrobię ogromnę wrażenie na znajomych mam nadzieje;p nowa Ja ;d trzymam kciuki Ainaa masz 2 dn do soboty z sobotą 3 dasz rade tylko pilnować się musisz a uda Ci się , sama woda 3 dni powinnaś wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni na samej wodzie :O niemożliwe- już słabo mi sie robi i słyszę to bulgotanie w żołądku na całe biuro... Podziwiam Cię, ale przykładu choćbym chciała to na pewno nie wezmę. Ale dzięki za wiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartyyynka nie boisz się efektu jojo? Mam nadzieję, że obsypią Cię mnóstwem komplementów ;D Ja uwielbiam jak schudłam i inni to widzą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale d.u.p.a ;/ wiecie co...za dużo zjadłam na kolacje...a było już tak dobrze...dalej jedziemy z tym koksem...zaraz cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparlam sie ze nic wiecej nie zjem dzisiaj ale mnie naprawde skreca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyyynka
nie boję się efektu jojo ;d przez pierwsze dni będe jechała na sokach 3 dzień już 5 posiłków dziennie , czyli np . jabłko potem marchew potem jabłko marchew , jabłko , i tak przez następne 2 dni a potem to juz będę jadła normalnie 5 posiłków dziennie , owoce warzywa zupy i po sylwestrze będę mogła jeść już normalnie albo jak wole 5 posiłków dalej , jak kto woli ;))) dajecie dajecie dziewczyny ;p będzie dobrze trzeba tylko chcieć , skręca oj skręca ale musicie o przezwyciężyć ;)) ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki :) u mnie ok. pełna kontrola posiłków wczoraj dodatkowo trochę ćwiczeń- dziś też mam w planach. Po pracy idę na zakupy w poszukiwaniu butów pewnie stracę troszkę kalorii :D Na wadze malutki spadek (nam taką dokładną i kilka dkg w dół- do końca tygodnia zamienie to na kg) ;P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Witam, jestem nowa szukałam jakiegoś forum aby pozbyć się kg do sylwestra i trafiłam tutaj. Mogę się przyłączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Opowiem cos o sobie 🌻 Odchudzam się od kąd pamiętam i jakoś mi to zawsze nie wychodzi ale od 2,5 miesiąca staram się pozbyć kg i pozbyłam się już 5 kg ale od miesiąca biegam 1 godz. dziennie a przynajmniej 5 raqzy w tygodniu. I teraz widze że to pomaga wsumie waga nie spadła zbyt dużo ale ubyło cm gdzie niegdzie. Mój problem mam z dużą pupą i dużymi biodrami czyli typ gruszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Ainaa, dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gruba
Acha, jakotako nie stosuje diety bo nie mam czasu na przygotowanie potraw osobno dla siebie. A mąż lubi sobie dobrze zjeść proponowałam mu żeby gotować na parze i więcej rybek z warzywami ale to nie przeszło. Dlatego jem wszystko nawet słodycze ale staram się ograniczać czyli jem wszystko po troszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×