Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Zoa--Pytalas jak sobie radzimy z wieczornym glodem. U mnie to wyglada tak ze w sumie wieczorem jem najwiecej.Chodze bardzo pozno spac tzn. okolo 3 ciej w nocy.Nie wyobrazam sobie ostatniego posilku o 18-stej.Robie tak zeby przez caly dzien zjesc nie wiecej niz 1000 kal. Wiekszosc jedzenia pochlaniam okolo godziny 22-giej.Jakie beda tego efekty okaze sie jutro bo ide na wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorny głód..najczęściej sięgam po coś małokalorycznego w małej ilości, albo piję wodę. paulla81--> wiesz co..mamy nawet podobne wymiary... cyc-96/talia-82/zadek-103 wzrost-164 waga-69 kg Cel: 59 ;) Lat 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczynam dzień od pozytywnego myśłenia. Śniadanko dziś takie troszkę nie typowe ale rosołek zjadłam (to chyba nie żadna bomba kaloryczna) Zaczełam jeść ok. 6 wiec jak będę jadła co 3 h (aby było 5 posiłków) to idealnie skończę o 18- oczywiście malutkie porcje:) mam nadzieje, że mi się uda. Do tego oczywiście ćwiczenia. Jeszcze pewnie się odezwę, bo nuda w pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja jestem zadowolona ze wczorajszego dnia.Tak jak pisalam zjadlam w pracy bulke ciemna i to nie cala z wedliną sok kubus ,gruszke, salatke z fasesa ale z sosem winegret nie majonezowym i potem tlyko amlutka buleczka na parze gotowana. niepotrzebny byl tylko drink wieczorem zla jestem z tego powdou no ale jakos przezyje dzis zjadlam drozdzowke malutki kawalek sernika no bo kolezanka miala wesele i kreolke jedna mysle jablko i chyba tyle zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę własnie przygotować 3 posiłek, tzn. serek wyjąć z lodówki;) Obym w domu potrafiła przestrzegać teg harmonogramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wlasnie na wadze i ubylo mi tylko 500 gram.Bardzo wolno chudne.Nie zalamuje sie jednak bo moj cel ,czyli 59 kg obiecalam sobie wykonac do konca roku.Mam nadzieje ze zdaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa marcjanna
ja pożegnałam 10 kilo w tym sezonie :) dzięki temu że się wzięłam za konkretne ćwiczenia. Zaczęło się od tego, że mój zdesperowany facet postanowił mnie odciągnąć od seriali i w ramach prezentu zapisał na kurs samoobrony z... Robertem Moskwą ;) Chyba sobie do końca nie zdawał sprawy kto to jest, ale jak zobaczył banner na: http://www.surpriseme.pl/ "spotkaj się z naszymi gwiazdami, samoobrona z Robertem Moskwą" to potem mnie podpytał kto to ten Moskwa. No to ja mówię: a taki aktor fajny ;) 3 dni później mówi: chodź Kochanie, mam dla Ciebie prezent ;) jaki był wkurzony jak mu powiedziałam że Robert gra w M jak miłość :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny można dołączyć? chce pozbyć się 10 kg.. teraz ważę 74 a chciałabym 64 - 65. wzrost 171 ostatniej zimy ważyłam juz 78 kg i bardzo nie chce by to się powtórzyło, mało tego muszę schudnąć do lipca te 10 kg... moim zdaniem najlepsza droga to: pic dużo wody unikać słodyczy, soli jeść o regularnych godzinach pilnować diety bogatej w chude gotowane mięso i ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Żyję mimo, że pogoda na pomorzu koszmarna :o Waga na tym samym poziomie, czyli 58 :) mimo imprezy, zabiegania i cieżkiego tygodnia. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym którze wolno chudną na pocieszenie powiem że jak się wolno chudnie to potem jakoś łatwiej utrzymać wagę,Moja kuzynka nieraz chwaliła mi się że potrafiła w ciągu miesiąca schudnąć 9 kg tylko co z tego jeżeli wciąż ma nadwagę a jej waga się waha.Raz grubsza raz chudsza(ale i tak gruba).Rok temu schudłam 25 kg.Zajęło mi to trochę ponad pół roku w sumie.Na początku ważyłam 72 kg i zaczęłam w kwietniu,z początkiem lipca ważyłam już 59-60. Około pół roku i doszłam do wagi 47kg. Od tamtego czasu minął rok a ja wciąż jestem szczupła.Tyle że dp wagi 72kg u mnie przyczyniły się leki i w sumie niedługo byłam gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela374 ja też przytyłam na lekach:( Jordan.pl witaj i powodzenia. Napisz coś więcej onaa ja to bym chciała Twoje 58. gratuluję. nie pamiętam ile masz wzrostu u mnie dziś pomidory i kawałek kalafiora. na tym zamierzam poprzestać, ale czuję głód WIELKI GŁÓD. KUŹWA, NIE RADZĘ SOBIE😭😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoa---> czemu Twoja dieta jest tak mało urozmaicona? Mam wrażenie, że się głodzisz. U mnie dzisiejszy dzień przebiegł pomyślnie. :) Nie chwal dnia przez zachodem, ale myślę, że dam rade dzisiejszego wieczoru. Mam takie szczęście, że mama też na diecie. Lepiej zawsze razem. Dziś: -jabłko i ze 4 czy 3 śliwki, herbatka bez cukru -jabłko -warzywka na patelnie (bez ziemniaków), marchewka xd -malutko ryżu, troszkę karczku podziubałam i marchewka gotowana z papryką...pycha xD -3 l.wody (licząc z herbatkami) -i niecała połowa marchewki xd + ćwiczenia, 2 godziny na rowerku i 200 brzuszków, zrobię dziś jeszcze 200 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatik69--- tak jak pisałam przytyłam na lekach, w czasie kiedy tyłam chodziłam minimum 3 razy w tygodniu na fitness, jadłam normalnie, tj bez obżarstwa zero słodyczy i fast foodów czyli robiłam WSZYSTKO żeby nie przytyć. W tej chwili nie widzę innej możliwości na strate tych kilogramów jak polubienie bycia głodną. Kuźwa trudno, chcę znowu byc szczupła!😡 W tej chwili nie mam za bardzo czasu na tak częste ćwiczenia, w wolnej chwili kręcę hula hop i czasem chodzę na ściankę wspinaczkową(tam to na prawde można się napocić:D). Od wielu lat jestem wegetarianką, obecnie zrezygnowałam z pieczywa, makaronów, ziemniaków itp zostały mi ryby i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze aktivia:) dla większego urozmaicenia:P dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze dietkowanie u mnie to katastrofa.Na obiad zjadlam kotlet z ziemniakami, nastepnie 2 tosty z serem i majonezem a na koniec jeszcze dwa wielkie kawalki ciasta czekoladowego i kanapke z maslem i serem.Porazka!!! Nie jadam takich rzeczy od dawna.Nie mam pojecia co mnie dzisiaj opetalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odreagowałaś! Musiałaś i tyle, nie przejmuj się🌻 Tylko juz dziś uważaj. Ja tak mam zawsze przed okresem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja od poniedzialku radykalnie ograniczylam jedzenie ale to nic nie dalo moja waga ani drgnie jeszcze mam okres i czuje sie jak balon a jutro wesele masakra:(:( chcialam ladnie wygladac a tutaj taki brzuch koszmar.tak brzydko z spod sukienki nie mam juz sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoa również uważam, że twoja dieta jest zbyt drastyczna. Ja po kilku dniach już bym padnięta leżała, bez energii. Ewka23x zobaczysz jak okres Ci minie, że jest mniej;) miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×