Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Gość ja_juz_bogata._A_TY
witam. poszukuję osób chetnych do pracy przez internet, mozesz bardzo dobrze zarobic nie wychodząc z domu (nawet do 2,5 tys na miesiac pracując 2 h dziennie!!!). Ja juz zarabiam, a Ty? jeśli jesteś chętny(a) napisz do mnie maila na adres: kizior508@vp.pl a udzielę wszystkich informacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chciałabym sie do Was przyłączyć. Niedawno przytyłam 10kg(na lekach) i chcę się ich pozbyć. Będzie trudno bo leki biorę nadal a tycie jest ich skutkiem ubocznym. Kiedy zaczęłam je brać robiłam WSZYSTKO żeby nie przytyć: fitness 3 razy w tygodniu, jazda do pracy na rowerze(17km w jedną stronę) Fakt jadłam więcej. Wcześniej nie jadłam prawie wcale(jeden z objawów choroby) Teraz chciałabym się tych kilogramów pozbyć, za bardzo nie wiem jak, mam mniej czasu na ćwiczenia, myślałam o jakiejs diecie, np o wyeliminowaniu lub chociaż ograniczeniu węglowodanów. Zaznaczam,że od wielu lat jestem wegetarianką więc nie odpowiadają mi diety oparte głównie na mięsie. Może macie dla mnie jakieś porady? aha mam 164cm i ważę około 62kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja poczytałam Was wstecz, chyba się tu zadomowię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazylam chyba 63 - miesiac temu. balam sie wejsc na wage, wiec nie wiem ile.... Wzrost mamy podobny. Ja 165 Od miesiaca cwicze, mniej jem i sa jakies wyniki. Podoba mi sie dieta 1000 kalorii - ale na rezulataty trzeba poczekac, a stosuje ja od niedawna. Ale lepiej sie czuje :) jutro wazenie. Mam nadzieje zobaczyc znowu 59 ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! a ja mam takie straszne wahania wagi ze nie wiem co sie dzieje potrafie w ciagu godziny miec 4 rozne wyniki wagi wogole jest masakra chyba nigdy nie schudne juz nie daje rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie:)) ale sonie dzis pospałam:)):))az milo:)) ja juz jestem po sniadanku- aktivia +musli wiec weglowodanowo:))heheh ale na sniadanko mozna:)) witam wszystkie nowe dziewuszki🖐️ piszcie jak najczesciej:)) ewka23x- wahania wagi sa normalne- na dobe moga byc róznice nawet do 2kg!!! wiec sie nie lam:)) glowa do góry:)) Waga jest różna w zaleznosci od pory w jakiej sie wazysz, czy wazysz sie zaraz po przebudzeniu, czy jestes wypróżniona na maxa- wiele jest czynników które odpowiedzialne sa za wahania wagi- ale ja Tobie mowie to jest jak najbardziej normalne:)) 3majcie sie kobitki, ja musze leciec posprzatac domek i leciec na ogródek- potem do was zajrze:)) ps. Fajnie ze jest nas coraz wiecej:))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę wymyśleć nicka
Hej dziewczynki ! Ja jestem piąty tydzień na dietce mż. Waga początkowa - 70 kg, obecna 66,5 (ważenie rano po obudzeniu i siusianiu ;-) W ciągu dnia wahania wagi nawet do 1,5 kg, ale to ponoć normalne. Jak się odchudzam? Nie jem (a przynajmniej staram się bardzo, bo czasem zgrzeszę ) słodyczy, ziemniaków, białego pieczywa, i po 18. No i ogólnie mniej. Powiem wam , że cudów nie ma - żeby schudnąć po prostu trzeba mniej jeść, nawet dużo mniej. Ja przerobiłam Therm-line 2, Linea, Slim figura i jakieś inne cuda i...nic. Na razie wizualnie spadku wagi nie widać, ale czuję super luz w dzinsach, mniejsze boczki..na szczęście ja chudnę w kolejności - boczki, twarz, brzuszek, nogi, aha mam 175 cm. Życzę wszystkim wam wytrwałości, bo NAPRAWDĘ MOŻNA SCHUDNĄĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Ja dzis znowu 59 kg.... uwazam ze to ciagle za malo :( przeciez cwicze, licze jedzenie (wcale nie jestem glodna, jest ok). Lepiej wygladam, a na wadze malutko... Chyba, ze bede liczyla te 63 kg, to w ciagu miesiaca 4 kg - to wyglada fajnie :D nie? :D Dzis: - pol jogurtu z musli - sok pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
ok ja sie postaralam wczoraj i dzisiaj i znowu mam na wadze 72 a po moim szalenstwie bylo 73,5juz sie normalnie załamalam ale daje rade wczoraj mialam 954 kalorii ja urodziłam synka przed slubem i od czasu slubu łudze sie nadzieją ze sie między mną a moim mężem poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
onaa ja dąże do tej wagi co ty jestes teraz tylko mam wzrosu 168 kiedys wazyłam 58 kg i nosilam rozmiar 38 to mam nadzieje ze jak dojde do tych 63 to do 58 bedzie mi łatwiej od poniedzialku ide na basen hehe :) mam nadzieje ze woda wyciągnie moje sadełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz mam po pracach:)) wszystko zrobilam co mialam zrobic w miedzy czasie gotowal mi sie obiadek:)) jestem juz wolna:)) zaraz biore sie za cwiczonka:))troszke tluszczyku trzeba spalic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jutro sadny dzien.Odchudzam sie na diecie 1000 kal od 01.10 zaczelam od wagi 69 kilogramow i jutro sie waze.Jak nic nie ubylo to sie chyba zalamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam metode
powiesić na lodówce albo na drzwiach do kuchni zdjęcie hiper otyłej ok 130kg babki w mini albo kusej sukience wpierdzielającej lody albo ciastko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o dietke pytam?:)) u mnie leci dobrze:)) wczorajszy dzien rowniez zaliczam do udanych zjadlam tylko 1 sliwke w czekoladzie ale tylko 1:)) a jak tam u was???? piszcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja dizs zamierzam isc na basen moze rowerek to nie dla mnie i zaczynaja mi sie miesnie robic musze sprobowac czegos innego bo wogole nie moge schudnac nie wiem co sie dzieje wiem ze jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka- a moze jest tak jak piszesz ze poprostu tkanke tłuszczowa zastapily miesnie i to jest powodem tego ze nie tracisz kg- zmierz sie centymentrem i to powinno byc odzwierciedleniem dla ciebie- miesnie sa ciezsze od tk. tłuszcz.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka mam tak samo, ćwiczę miesiąc, waga nie spada a inaczej, lepiej wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sorka ze rzadko zagladam ale ganiam za cora po chacie a jak siade do kompa to ona tez chce i naciska wszytskie klawisze, ewkaa i onaa ja cwicze pije wode, jem musli, sliwki, tancze jak mam chwilke, moze waga nie leci na dol ale mam wlasnie tak samo ze wydaje mi sie ze lepiej wygladam, ja sobie obiecalam ze do sylwestra wcisne sie wkoncu w jakas kiecke bo juz nie pamietam kiedy mialam na sobie cos seksownego wiecznie tylko spodnie.... no i maz by sie ucieszyl.... po porodzie bardzo sie zmienilam wazywam 94 kilo z wagi 74, obecnie waze 70-71 roznie, ale zobaczymy ja daje sobie tydzien i wtedy zerkne na wage, mam wielki brzuch i to moja zmora, wygladam jak w ciazy.... ilonka czekam na wyniki wagi bo bardzo ciekawska jestem:)))) moze nas wszytskich bardziej zmowtywujesz:))) ankama basen to fajna sprawa sama bym poszla ale nie mam z kim i jak, na silownie tak samo.... do nie moge wymyslec nika..... ja mam za cel na poczatku 65 a pozniej 60 czyli 10 kg :):):):) ja staram sie odzywiac wlasnie tak jak ty, jakis owoc, musli, brak chleba a jak juz to rano razowiec z wedlina, pije dwie herbaty oczyszczajace w ciagu dnia, kawe z cukrem i mlekiem i po 18 nic, a no i pije wode 1,5 litra dziennie a te butelke to wciagam na raz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym ze anwet po ciuchach nie widac zebym cos schudla daje sobie tydzien a potem nie wiem moze czas zmienic diete,jeszcze mniej jesc zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Stanelam dzisiaj na wage z wielkim strachem w oczach.Nie wiem czy jest sie czym chwalic .Schudlam tylko 1 kilogram.W sumie bardzo sie ciesze ze mi nic nie przybylo.Do mojego pierwszego celu zostalo jeszcze 9 kilosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne zgromadzone! ;) pragnę dołączyć to waszego topiku, gdyż również posiadam zbędne 10kg :) kilogramy zostały po ciąży (zrzuciłam już 15kg), a te bezczelne 10 nie chcą ode mnie odejść - waga stoi już 3 m-ce :( jem mało, nie jem słodyczy, chleba, pije dużo kawy :( bawię dzieciaczka i przez to już nie mam kiedy ćwiczyć, a jak mam czas to po prostu nie mam siły i wolę się drzemnąć z maleństwem, tak więc podumowując mój wywód: będzie ciężko :( ale pocieszam się, że w kupie raźniej... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×