Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszczuszka

Damskie majteczki

Polecane posty

Panowie jakie majtki lubicie u kobiet najbardziej? To prawda, że tylko stringi są seksowne? A co z koronkowymi gatkami albo z fikuśnymi figami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
wcale że nie tylko stringi, a nawet rzekłbym, że stringi wcale nie są jakieś szczególnie zaje­biste nie mam pojęcia jak nazywa się ten rodzaj majteczek, ale mi się maxymalnie wręcz podobają takie wyglądające lekko jakby miały nogaweczki, takie dość szerokie po bokach, jakby dwa pasy mniej więcej równej szerokości zszyte ze sobą z przodu i z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałem
Wiesz to zależy od sytuacji bo nieraz moja zakłada tiulowe szorciki ,na świeżo wydepilowaną myszkę i też jest ok.działa wtedy wyobrażnia i nie zawsze stringi są w danej sytuacji najważniesze i atrakcyjne ,choć nie powiem do spodni tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
z czarnej koronki, ale stringi raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ;) Bo jak rozmawiam ze znajomymi to panowie zawsze zarzekają się, że stringi są mega sexi i kobieta powinna tylko w takich chodzić... Mój Misiak też ma bzika na ich punkcie a właśnie wydawało mi się zawsze że nie ważne czy tyłeczek jest trochę zasłonięty czy cały goluśki, tylko że liczy się materiał i czy działają na wyobraźnię ;) Jak widzę miałam trochę racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekK__
Różowe majtusie z koronkami są seksowne. Gdzie ta seksowność w stringach to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Wiesz bo w czarnej koronce nie widać odrostów ?ale biała lub czerwona świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekK__
W taki sam sposób kobieta w koronkowej haleczce wygląda bardziej sexy niż nieubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Wiesz do chodzenia to faktycznie może stringi są lepsze? Nie odciskają się na ubraniu? Cały czas czarne to też niedobrze. Czarne na "wyjątkowe sytuacje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 233 hahaha no tak ;) tylko, że prawdopodobnie i tak je ściągniesz i będzie je tak czy siak widać (o ile są oczywiście ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię :D masz rację nie odciskają się ale mi chodzi głównie o męski kontakt wzrokowy jak już kobieta zostaje w samej bieliźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stedentka wsz
ja nosze rozne stringi czasem jak niskie spodnie w stanie ale tak to koronkowe bokserki czy figi podobno jak kobieta zaklada czarna bielizne to po to zeby sie w niej pokazac:) wg mnie stringi wygladaja seksowanie ale jak kobieta jest zgrbna szczupla i opalona :) to w kazdych majtkach bedzie dobrze wygladac:) a do bialych spodni czy spodnic tylko stringi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
oj to te krótkie czarne szorty i te pośladki :) mniam ale pupa nie może być zbyt chuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Sama dobrze wiesz że jak nie masz chęci na depilację u kosmetyczki i tak wogóle nie chce ci się golić co drugi dzień to odrosty są ,to normalne więc wtedy ciemne majcioszki i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mieszczuszki
Wiesz miła koleżanko. Dziewczyna nie musi być super zgrabna i ładna tylko apetyczna. Piękne ciało to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
ale mnie apteczna= szczupla= ladna przeciez nie mowcie ze apteczna jest gruba szmula z celulitem na tylku fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mieszczuszki
Wiesz dziewczyno to jest coś tak nieokreślonego i różnego dla różnych osób, że nie podejmuję się zdefiniowania :) A Ty jesteś taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
to dla mnie w cm tylek 90 :) jest sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszczuszka wiem, i miałem na myśli zgrabne kobiety :) No stringi też są seksi ;] No i jeszcze takie gatki, nie wiem jak się zwą ale podobne do tych krótkich szortów, koronkowe zazwyczaj i też odkrywają pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
to sa damskie bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi samej określić swoją figurę :P Na brak zainteresowania ze strony mężczyzn nie narzekam, ale wychudzona też nie jestem przy 175cm ważę 58kg więc ani to mało ani to dużo ;) Mojemu się podobam i to chyba najważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do studentki
90 cm? Ale niestety nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Faceci są raczej wzrokowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze kręciły czarne sportowe szorty, takie, żeby było widać połowę pośladka, oczywiście zgrabnego :D Poza tym, tangi z cienkim paskiem z boku, bądź wiązane po bokach. Stringi, niekoniecznie. Bielizna, raczej czarna, może ciemna czerwień? To zależy od karnacji i koloru włosów kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×