Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszczuszka

Damskie majteczki

Polecane posty

plastikowe są do doopy, za 50 zeta kupisz całkiem konkretne z metalu, o wiele lepsza inwestycja, bo nie rozwalają sięp o5 minutach użytkowania a w temacie - stringi jako majty są akceptowalne, ale o wiele lepsze są takie, które jednak nieco tyłeczka zasłaniają, szczególnie zaś wspominane już tutaj "boksereczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcem najlepszy ;] Żart oczywiście ;] Bawcie się i podsycajcie wasze związki ;p Ja spadać muszę bo gitara mi się kurzy za szafą... Cya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
hheheehe no i wygodniejsze:) mam na sobie wlansie takie w serduszka rozowe hehehe a kajdanki wez z foterkiem te tansze i zabacz najpierw jaka reakcja bedzie ... moze mu sie nie spodoba a jak sie sprawdza to kupisz te lepszE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
heheh moze jeszcze z CUBUSA? hehe moj synek poszedl spac to mam wolne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
to zadzwon po swoja kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ładne ale zwykłe ;) Takie na codzień... A potrzebuję czegoś takiego no hmmmm niestandardowego ale nie przesadzonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
szukalam fryzjera na wesele ;d mam juz ja bym poszla do meza do biura jak by chcial:) nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że ja nie prowadzę tego biura samodzielnie, kręci się tu multum ludzi i raczej nic z jej przyjścia by się nie "urodziło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wszy
hehehehe idź idź yebnięta szmato hehehe z fryzjerem heheheh do męża zasranego szmaciarza hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak usrałeś głupi podszywie studentki, że latasz za nią po całym forum?? Ajron no tak... a widzisz ja na przykład większość tygodnia jestem samiuteńka w biurze a nie ma kto do mnie przyjść i co tu zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
no moj sam siedzi:) ale dobra poczekam juz:) a wybralas juz jakas bielizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wszy
hehehehe a tak lubie sobie polatać hehehehe hej hej mądra, jak synek dorośnie koniecznie poślij go na basenik, niech sobie popatrzy na durne wszawe koorvy z męzami idiotami w babelkach heheheh heheheh hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
do 15 posiedzi i przyjdzie do żonki:) to masz malo czasu bo dzien chlopaka jutro:) ja tez zrobie mu kolacje i komplecik zaloze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień chłopaka jutro ale On będzie dopiero w sobotę więc dam radę ;) Właśnie zażyczył sobie ciasto (snickersa) z tej okazji... Aż to wymagające stworzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×