Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja wam pokażę

zobaczycie ze sie da !!!

Polecane posty

Gość a ja wam pokażę

nie chodzi o aprobate kogokolwiek popisanie w temacie 2 dni i znikam chodzi o wytrwalosc w dazeniu do celu jesli masz zawracac mi, sobie badz komukolwiek glowe a i tak sie poddac po paru dniach to nie pisz w tym temacie ja codziennie bede tu wpisywala swoj dniowy jadlospis moim celem jest -10 kg w przeciagu 2-3 mcy jesli kiedys schudlam 25 kg to teraz -10 tez dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia życzę. :) Jeśli naprawdę jesteś zdecydowana to ci się uda to osiągnąć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bede zagladac na twoj topik i śledzić twoje osiągnięcia moze uda mi sie przy tobie zmotywowac w koncu i tez zaczne sie odchudzac a mam do zrzucenia z 15 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******Kinga*************
witam :D ja taks amo chciałabym bardzo schudnac tylko ze mam na to zaledwie 2 miesiace.. :) Moge sie chetnie przyłaczyc.. Jaka diete stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******Kinga*************
i jestes tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
jestem bede zagladala tak czesto jak to tylko mozliwe dziewczyny :) nie szukam chetnych na 2 dni lecz chetnych na dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
na jutro moj jadlospis to sniadanie owsianka 4 lyzki z 4 lyzkami jogurtu nat + kawa 2 sniadanie 4 kromki waza z pasztetem sojowym pol papryki pol pomidora obiad kalafior 2 parowki z serem kolacja otreby zalane goraca woda + jablko oczywiscie 1,5 l wody niegazowanej i herbata zielona w miedzyczasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
a i moja dieta to mż i regularne posilki i oczywiscie ostatni posilek o 18 ( gubi mnie jedzenie wieczorami...) i ozcywiscie ruch dziewczyny jak czesto sie da moga byc spacery dlugie zaczne od tego :) i odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do....a ja wam pokażę. Jeśli mogę to bardzo chętnie przyłaczę się do ciebie. Nie jestem pewna, czy każdego dnia tu zajrzę, ale zrobię wszystko by tak było. Wiem,że łatwiej jest gdy czujesz obecność drugiej osoby, która ma ten sam lub podobny cel. Ja też na początek daję sobie 10 kg - do świąt Bożego Narodzenia... i później jeszcze z 5 . Nie napisałaś, z jakiej wagi startujesz - moja -----szok 85 kg. Tak naprawdę to 70 kg to mój cel na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moge sie przylaczyc? bo widze,ze topic na ktorym jestem powoli upada.:( zreszta jak wiekszosc zakladanych tutuaj :( mam nadzieje.ze z tym bedzie inaczej :):P z jakiej wagi startuje to wam nie powiem bo nie wiem, chyba 2 miesiace sie nie wazylam ale juz jakis czas bylam na diecie :P cos w granicach 80 ;/ mojpierwszy cel to pozbyc sie jak najwiecej do konca roku :) w sumie mam juz za soba 20 kg wiec licze ze tym razem tez sie udab z wasza pomocA :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
czesc :) zapraszam kazdego chetnego :) nie trzeba sie pytac wystarczy byc :) dziewczyny nie wiem ile waze bo nie mam wagi ale po ubraniach widze ze sporo pzrybralam potrzebuje - 10 mam 175 cm wzrostu jak bede miala okazje sie gdzies u kogos zwazyc to zrobie to chetnie :):):):) powiedzcie mi czy stosujecie jakas diete czy Mż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *magdzik*
Czesc dziewczyny, to ja tez sie dolacze. Musze schudnac przynajmniej 15kg, Dzisiaj zjadlam puszke kukurydzy a na obiad mam zupe pomidorowa. W miedzyczasie zjem jakies owoce i na tym chcialabym zakonczyc. Pozatym planuje biegac lub plywac, ale na razie to tylko plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
no i swietnie najwazniejsze ze chcemy schudnac a nie musimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
od jutra zaczynam studia no i 1 dzien i zajecia az do 15 zastanawiam sie co wziasc sobie do jedzenia nieskokalorycznego a takiego zebym sie najadla polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja też dołączam do was, jestem już dosyć długo na cafe, chodź nie mam czasu być tu codziennie. Mam już trochę doświadczenia w dietkowaniu, moim celem jest jakies 5 kg:) teraz tez nie narzekam, nie wyglądam az tak źle, najbardziej denerwuje mnie celulit i wystające boczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby powyzej
jeju jak Ty to zrobilas,ze w miesiac zjechalas 15 kilo?? bo z Twojej stopki tak wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyzej
o kurde,ale wtopa:D nie znam sie chyba na miesiacach a juz na pewnoe nie na latach:D sorki,przypatrzylam sie dokladnie stopce i juz wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) czy moge sie do was przylaczyc? chcialam zalozyc swoj wlasny topik ale jednak wole dolaczyc tutaj :) Dzis moj 1szy dzien diety,planuje schudnac 5 kg. Chce jesc ok 1000kcal, 4 posilki - sniadanie(owsianka),2 sniadanie(owoc z kefirem),obiad (mieso i warzywa),mala przekaska-owoc,kolacja(bialkowa) i do tego cwiczyc- mam w domu rowerek stacjonarny (nawet teraz na nim jezdze piszac ta notke :D) i chce posiwecic na jazde minimum godzine dziennie a najloepiej dwie-rano i wieczorem. Chce wazyc 60kg i mam zamiar zrzucic te 5 kg przez pazdziernik/listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
mozecie sie przylaczyc dziewczeta pozwolenia nie musicie miec :) ciezse sie ze jest nas wiecej ! ja wlasnie szykuje sobie obiad :):):) no i najbardziej co mnie martwi to to ze idzie na jesien i zime wiadomo czlowiek ma mniej ruchu nie lata jak szalony bo jak zimno to wiadomo lepiej posiedziec w cieplym domku.... :) a czas sie dluzy to i jesc sie chce :) ja uwielbiam jesc... :P ale damy rade bo kto jak kto ale my sobie poradzimy ze zbednymi kilogramami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze sobie poradzimy ;P Napisze cos dzis zjadła. Na sniadanie : krompka chleba razowego z serem białym i plasterkiem pomidora. Przekaska : jabłko obiad: zupa pomidorowa z ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
Black Puppet niewiele zjadlas i bardzo dobrze :) schudniemy schudniemy mysle ze po 2 tyg bedzie widac pierwsze efekty :):) a efekty ktore sa widoczne najbardziej nas przeciez motywuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączam! Chcę schudnąć 5 kg. Ćwiczę od miesiąca i nic. Mniej jem i nic. Ani kilograma!!!!!!!!!!! Dziś zjadłam: kromkę razowca z białym serkiem 2 śniadanie: kromka razowca z pomidorem + mandarynka obiad za chwilę - sałatka z piersią kurczaka, pomidorem, troszkę fety + oliwa z oliwek (z bazylią - nie dobra, nie polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
onaa hm.... to moze taki okres przejsciowy a jesli nie schudniesz przez najblizszych pare dni to pzreciez nic sie nie stanie cwiczysz moze tkanka tluszczowa zamienia sie w miesniowa mysle ze nic zlego sie nie dzieje jesli sie wkurzysz a jesz od miesiaca mniej i nic to moze zmien produkty na inne ktore jadasz :) twoja dieta to cwiczenia i MZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie MŻ!! Poza tym patrzę na to, co jem, naprawdę, mam tylko kilka grzeszków w ciągu tego miesiąca. Wczoraj wykupiłam drugi karnet na siłownię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
onaa w takim razie mysle ze spalasz tkanke tluszczowa a miesnie Ci rosna lepiej miec miesnie niz tluszcz ale chyba masz lepsze samopoczucie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
ja np zdecydowanie wole aerobik od silowni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ćwiczyć we własnych tempie. Areobik jest za nudny ;) Miałam lepsze... teraz motywacja mi spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam pokażę
mysle ze nie powinnas sie poddawacpoprostu moze zmien nawyki zywieniowe spruboj z tym i cwicz dalej mysle ze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×