Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja wam pokażę

zobaczycie ze sie da !!!

Polecane posty

3 delicje to 150 kalorii! Juz wiem jak dlugo trzeba to spalac w silowni ;) Stoi na stole cale opakowanie, ale mnie nie kusi. Po drugie nie przepadam za slodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolejny problem to zelki :P W ciecinstwie jadlam ich naprawde sporo.. I gdy teraz je zobacze odrazu mam ochote.. Tak mnie korci zeby zjesc.. A jak myslicie zelki sa bardzo tłuczace czy moze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie zelki ale nie jem ich czy sa kaloryczne trodno mi to powiedziec ja przestalam je jesc jak kolezanka mi powiedziala ze sa bardzo kaloryczne i sztuzcnie robione(to ze sztuczne sa to wiedzialam) ja juz po kolacji :) ide na jakis serial do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze,ze wsyztskie pelne motywacji i zapalu :) i tak trzymac :P ja dzisiaj rano owsianka z jogurtem 2 sn maly batonik musli i jogurt maly obiad miesko i kapusta i jeszcze skusilam sie na mala paczke chrupkow wiec nie jest tak zle :P a bedzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed kolacja i przed silownia. Czuje sie strasznie pelna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wstawac! Ja juz po spacerze z psem :) i po wazeniu. W koncu widac roznice na wadze :D jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja jestem na maxa zmeczona,skacowana i nic mi sie nie chce po wczorajszej imprezie :p poszlam spac o 2:30 a wstalam ok 7:30 bo juz spac nie moglam :P zjadlam owsianke,zaraz lece na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po sniadanku :) ale nadal nie wiem, ile kalorii wypijam z moja kawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie: jogurt naturalny z ziarnami 3 lyzki musli 1 plasterek ananasa filizanka kawy :) Zanim zaczelam przeliczac te kalorie, jadlam mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja po zajeciach narazie nie widze po sobie spadku wagi... szkoda ze nie mam u kogo sie zwazyc :) zeby bylo widac efekt trzeba schudnac moim zdaniem min -5kg a wy jak sie na to zapatrujecie? ciesze sie ze jestesmy wytrwale :) no i wkoncu weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuu 😭 Pozarlam placek po wegiersku. Wszystko przez siostre 😭 ugotowala, nalozyla i musialam zjesc 😭 i moj tysiaczek jest dzis bez znaczenia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie nie jestes sama ! nie ma czym sie chwalic ale ja tez dzis troche pzresadzilam i dobrze sie z tym nie czuje ! ale zadna tragedia sie nie stala poprostu gorzsy dzien co nie znaczy ze sie poddaje ! od jednorazowego najedzenia sie nie tyje przeciez Najwazniejsze sie nie poddawac mimo chwil slabosci :) glowa do gory i oby do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc patrzę coraz nas mniej tego sie akurat spodziewalam :) pozatym jestem dzis tutaj pierwsza i mam nadzieje ze nie ostatnia :) sniadanie 2 male placuszki ziemniaczane + owsianka z 4 lyzkami jog nat. + kawa :) jak narazie to wszystko mam nadzieje nie popelnic gafy tak jak wczorajzsego dnia ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez ostatnio troche przesadzilam ale od dzisiaj znowu zaciskam pasa :P:) jak na razie kawka na dobry poczatek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) ehhh jaka ja jestem niecierpliwa :p chcialabym juz wazyc te 60kg a tu tyle trzeba czekac :] dzis zjadlam na sniadanie musli z mlekiem,na 2 sniadanie wypilam szklanke swiezo wyciskanego soku,sliwke i jablko. Dzis moze pojde na impreze wiec wieczorem pewnie jakies drinki wpadna:) musze w takim razie ograniczyc jedzenie w ciagu dnia! Weekend sie zaczal,ciesze sie ale jakos sil nie mam od rana :( pogoda tragiczna i chyba zaraz wroce do lozka :p udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w lozku. Wczoraj babskie spotkanko z pysznym jedzonkiem i winem - dzis wiec mam zamiar malo zjesc, zwlaszcza ze wieczorem kolejna imprezka :O Chyba ten weekend nie bedzie malo kaloryczny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj rano serek wiejski, pozniej na obiadek kuleczki z buraczkami [pyszne :P] i kolacja musli z jogurtem :) czuje sie strasznie pelna ;/ no to coz dziewczynki, bawcie sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny imprezy to nie grzech :) podobno alkohol najbardziej tuczy w palaczeniu z jedzeniem a sam w czystej postaci nie jest az tak bardzo grozny :) ja jem sniadanie platki owsiane z jogurtem nat, zaraz wypije kawke coffee_with_sugar crepliwosci :) gdyby to sie dzialo szybko i bez wysilku by nas tu nie bylo :)... dzien czas zaczac :) Pozdrawiam i udanej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam pokażę
a to niby dla czego masz nic nie jesc? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zjadlam tylko: 1 razowca z pomidorem, galke loda ;), gryza tortilli ;) i 3 plastry ananasa i jest ok. Za kare po imprezkach. Fajnie, bo nie czuje glodu. Od jutro ponownie 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz po sniadaniu zbieram sie na uczelnie :) i oby do przodu sniadanie 3 kromki razowca z 1 plastrem zoltego sera i papryka onaaaaaaaaaaa.. tak z rana nie oczekuje halasu :P Pozdrawiam i milego dnia życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie delektuję się drugim śniadaniem - jedna kromka razowca z serkiem chudym i ogórkiem. Na pierwsze był jogurt z musli i słonecznikiem. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×