Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exbrudaska

Deska sedesowa-czym czyscicie?

Polecane posty

nie przesadzajmy z tymi środkami czyszczącymi, ja kupiłam deskę woloopadającą i zgodnie z instrukcją powinnam używać specjalnych środków, stosuję zwykle płyny bakteriobójcze, samą deskę nie zamieniałabym na inną mimo ceny, teraz przynajmniej moi mężczyźni nie muszą się specjalnie wysilać tak jak tu http://www.projektoskop.pl/a-9351-komfort-i-trwalosc-w-lazienkowym-zaciszu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfo
Ważne pytanie, co wy na tej desce robicie, ze domestosem albo w wanie w której juz potem nie wolno sie kąpac?:D U nas np tylko sie siada, czyli deska ma kontakt ze skórą człowieka a nie z czymś wymagającym dezynfekcji. Tak tez postepuję z nią jak i z klamkami -dokładnie myję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Ja czyszczę płynem do mycia szyb i ręcznikiem papierowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
spryskuje takim niebieskim plynem do szkla i innych powierzchni i recznikiem papieowym wycieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajmy
Ja deskę przecieram chusteczkami (ściereczkami) nawilżanymi do czyszczenia z Biedronki. Do wielu innych powierzchni też używam tych chusteczek. Polecam szczególnie niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie niektórzy
Sraja na nie albo obsikuja i nie myja rok aż to zaschnie to potem trzeba szorowac domestosami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ważniejsze jest dbanie o higienę na tyle rozsądnie, żeby nie popaść w niezdrowy pedantyzm. zamiast rozkminiać środki oczyszczające, można więcej kasy przeznaczyć na solidną deskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska wolnoopadająca, którą mamy w domu na powierzchni ma warstwę antybakteryjną z jonami srebra i dlatego pozwala na dodatkową ochronę, takie cudeńko jak to tutaj http://www.meblo.pl/teksty,nowosci_produktowe,2,1,komfort_i_trwalosc_w_lazienkowym,31.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myję cifem domestos tylko do muszli też nie rozumiem co wy z tymi deskami robicie że aż tak je musicie szorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurza dupa
może muszą doczyścić, bo osad z moczu, tworzy kamień, Plastikowe deski, można odkręcić, zdjąć z sedesu i zanurzyć w wodzie z octem na jakieś 2 godziny, wyszorować szczotką i po bólu.Założyć ponownie na sedes. Jak się często przeciera deskę klozetową to w ogóle problemów nie ma, nie wspomnę o samej muszli klozetowej. Głupi nawyk, ale efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czysczę szmatką namoczoną
w rozcieńczonym ajaxie lub innym płynie uniwersalnym. Muszle czyszczę domestosem (wcale nie codziennie, jak zalecaliw relkamie). A deska? Myć trzeba, bo ma kawałki naszego startego naskórka, a bakterie z toalety roznoszą sie wszędzie - nawet gdy woda z dołu nie ma styczności z deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że myć trzeba to chyba oczywiste. myć trzeba wszystko. pytanie, czemu od razu domestosem i czemu wannę po umyciu w niej deski trzeba wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha no tak, Niemcy wyrzucają telewizory na ulicę, my możemy zacząć od łazienki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja "myję" deskę sedesową chusteczkami nawilżanymi antybakteryjnymi :) tak jak całą łazienkę :) mam bzika na punkcie chusteczek nawilżanych..............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochhxxxxdxxxxxxa

×