Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa222

chlopak mnie oklamuje

Polecane posty

Gość ciekawa222

jestem z moim chlopakiem ok. poltora roku. mieszkamy razem jestesmy za granica. jednak on mnie oklamuje. pisze smsy do swojej bylej a mi wmawia ze tak nie jest. zawsze gdy jestesmy w polsce on probuje sie z nia spotkac. usuwal pryz mnie nawet numery do niej a teraz znowu je ma. co mam zrobic? zalezy mi na nim ale nie chce znosic tylu klamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
co najlepiej zrobic w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
no to sie nie zdarzylo pierwszy raz :/ ale po takim czasie jakos nie moge od niego odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mam podobną sytuacje.Mój kłamie już od dłuższego czasu potem obiecuje że już nie będzie a potem znowu to samo.Próbowałam z nim zerwać nie jeden raz ale do tej pory mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
najgorsze jest to ze ja nawet widzialam kilka smsow do jego eks ale on mowi ze to nie do niej tylko do kogos innego. juz nie wiem co robic zeby to udowodnic. od rana sie znowu klocimy bo przypadkowo wyslal do mnie sms ktory mial byc do jego brata z prosba o jej nr bo teraz go nie ma znowu w tel. on jest w pracy a ja w domu. nie wiem jak z nim rozmawiac gdy wroci :/ narazie piszemy tylko bo nie odbieram tel od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo trudna sytuacja.Wiem jak się czujesz.My mieszkamy pół godziny drogi autem od siebie,nieraz mnie kłamał: jestem w domu kochanie- a ja pojechałam do niego a jego w domu nie było.Potem była afera ale zawsze przepraszał,że on be-zemnie nie chce żyć że już tak nie zrobi a potem to samo.Np mówił że nigdzie nie pojedzie z kolegami na piwo ja mu nie bronie ale chciałam wiedzieć kiedy wychodzi a on wyłączył telefon a potem jak pytałam gdzie był to mówił że w domu,a dowiedziałam się że go nie było znowu afera i od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłam go nie rozmawiaj ze swoją byłą dziewczyną na gg a jak byłam u niego to jak włączył komputer to wyświetliła się wiadomość z gg do niego od Ady.To już wiedziałam...chciałam zerwać ale znowu się nie udało,po jakiś czasie minął żal a ja go bardzo kochałam i mu wierzyłam a potem znowu mnie kłamał.Facet jak kłamie to już nie przestanie.Teraz jestem zimna dla niego,udaje że jest mi obojętny,ale jego to nie razi,nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
tak bardzo chce z nim byc, chcialabym zeby sie zmienil ale to chyba niemozliwe. nie wiem co robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobiety - dlaczego wy kochacie swoje wyobrażenia o tych facetach ? Dlaczego nie zerwiecie z nimi i nie przestaniecie stawiać im ołtarzyki w imię pseudo-miłości ? Czy nie lepiej żyć z mężczyzną, który nie tylko potrafi dochować wierności ale także szanuje kobietę ? Zostawcie kłamców i zdrajców, i miejcie odwagę wybrać wartościowych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×