Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chila3

Macica dwurożna a ciąża...

Polecane posty

Jestem w ciąży mam dwurożną macice i chciałabym dowiedzieć sie czegoś wiecej na ten temat, czy mam się czego obawiać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolby digital
tak, najprawdopodobniej poronisz bo jajeczko nie będzie umiało się dobrze rozwijać... w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja mam macice dwurożną z przegrodą. Pierwszą ciążę poroniłam zaraz na samym początku. Druga ciąża choć z dużymi problemami zakończyła się pomyślnie cc w 37 tygodniu. Była to trudna ciąża, ponieważ od 20 tc miałam skurcze i prawie całkowicie zgładzoną szyjkę macicy. Dodatkowo łożysko nachodziło na przegrodę i było ryzyko niedokarmienia dziecka. Doleżałam do 37tc. Dzisiaj córeczka ma już 2 latka a ja powoli myślę o drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja też mam skurcze od 20 tygodni,a macice mam normlaną a teraz czekam na ten dzień w którym przytule synka :) a poronienia nie zawsze są powodem wady budowy macicy ...ja poroniłam w 8 tygodniu a kolejna ciąża od początku rozwija się prawidłowo i duży chłopaczek nam rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a 24.10 mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saleminka8 Jeszcze tak nie wiele Ci pozostało do spotkania z Syneczkiem:) Życzę Ci wszystkiego naj,naj,najlepszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 6 miesiacu ciąży, ale lekarze w szpitalu straszyli mnie że tak naprawde problemy mogą zacząć się dopiero teraz ponieważ dziecku może zabraknąc miejsca na rozwijanie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macica jest elastyczna wiec powinna sie rozciagnąć o tyle ile będzie trzeba. Jak u ciebie z łożyskiem? Nie wchodzi na przegrodę między jamami macicy? Masz skurcze, twardnienia brzucha? Jak wszystko jest ok, to powinno być dobrze. Uważaj na siebie i często chodź do gina na usg, żeby sprawdzać, czy dziecko prawidłowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×