Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana_12

Ile kosztowało was wesele?

Polecane posty

Gość zainteresowana_12

Powiedzcie mniej więcej jaki to jest wydatek, na jaką kwotę się mamy nastawiać? 20 000? 30 000? A może wiecej lub mniej. Jeszcze nie wiemy ile osób zaprosić, szczerze to jest to właśnie uzależnione od kasy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Oczywiście chodzi mi o taką łączną kwotę, czyli sam ślub, strój, fryzjer, foto, kamera, obrączki, przyjęcie...idt. Ile w sumie przeznaczyliście na to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wszytko sie zamknelo
w 26 000 zł - na 105 osob - wszytkie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
moja kuzynka miala swoje w sierpniu i kosztowalo 27 tys, 120 osob, wszystkie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrabarra
Miesiac temu siostra robila wesele.Kosztowalo ich to 40000 zl.Ze wszystkim oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje wydac 20 tys. wesele na 70 osob, koszt imprezy na 1 osobe+poprawiny to 180zl, jeszcze nie wiem co z noclegiem. Kiecka, garnitur,obraczki, fotograf, dj, wodka i napoje, ksiadz - wszystko razem wyniesie mi tyle ile planuje mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele w sierpniu na ok 70 osób. ,na razie jak wszystko dodaliśmy wychodzi ok .27 tys.przeznaczone mamy 30 tyś. Mam nadzieje,że się zmieścimy w tej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blakcat
na ok 60-65 osób liczymy co najmniej 35 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był.już.taki.temat
google nie boli, szukaj na kafe też nie boli, ale jak sobie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
20,000 za 70 osob, to sa wszystkie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariactwo.
30-40tys masakra, zastaw się a postaw się, chyba że ktoś jest taki bogaty to nie wnikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
sporo...no nic, trzeba zacząć oszczędzać:) Albo zagrać w totka a wtedy....:D ach, co to będzie za ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ile wyniesie koszt wesela zalezy tez od tego gdzie sie mieszka i gdzie sie to wesele robi. kolezanka kupila sukienke pod Warszawa bo w samej Warszawie juz byly o wiele drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamtata
86 osób, ze wszystkim jedniodniowe wesele ponad 30tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
Ja jestem z Krakowa, ale wcale nie chce wesela w moim mieście. Tak naprawdę nie mam tu żadnej rodziny, mój ukochany jest z mazowieckiego jak i jego rodzina również a moja jest rozsiana po byłej kielecczyźnie :) Także ja właśnie o Kielcach rozmyślam, żeby tam wziąć ślub i urządzić weselicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 tyś na 150 osób(sami wszystko organizowaliśmy, nie placiliśmy od talerzyka) zebraliśmy 30 tyś. a z prezentów odkurzacz:) Było warto! Woj świetokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grashuper
ok 22 tyś za wszystko, na ok 150 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 50 osób razem z djem
kamerzystą , fotografem i kierowcą- 14 tyś. 10 tyś zebraliśmy w prezentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska już piszę mniej więcej - mieszkamy przy warszawie więc ceny są spore. ale salę mieliśmy też pod warszawą więc wyszło nas po 140 zł od osoby. alkohol kupiliśmy jeszcze w 2008 roku przed podwyżką akcyzy więc trochę było taniej. staraliśmy się oszczędza na rzeczach które według nas nie były najważniejsze, więc tak: samochodem jechaliśmy rodziców, za szarfy na niego dałam 50zł w kościele tego dnia były jeszcze 3 śluby więc się dogadaliśmy co do jednego wystroju i wyszło po 400 zł za kwiaty [bukiet mój i świadkowej] wyszło 100zł garnitur 300 zł suknię wzięłam z wystawy - więc była tańsza i kosztowała 1800 zł zaproszenia robiliśmy sami za kościół wyszło nas w sumie 800 zł [ofiara + kościelny + organista] dj - 1300 kamerzysta - 1400 fotograf - 1200 makijaż+fryz = 400zł paznokcie robiła mi przyjaciółka tort i apartament nowożeńców mieliśmy gratis na sali za poprawiny po 30 zł/osoba autokar mieliśmy po znajomości za flaszkę to chyba tyle z ważniejszych rzeczy :) a no i nie kupowałam żadnej biżuterii, a obrączki z gawerem kosztowały 1100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i nam z samych gotówkowych prezentów zwróciło się z nawiązką, a do tego dostaliśmy jeszcze sporo prezentów rzeczowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda/+
na 70 osób w Krakowie ( bo rózne są ceny w róznych miastach) w sumie za wszystko 25 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seven wonders***
60 tys 80 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
o rany!! To straszna kwota...a możesz powiedzieć, co ile mniej więcej kosztowalo na Waszym ślubie i w jakim mieście odbył się ślub i wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 osób
14 tys. Ale zespół po znajomości, kamerzysta kolega który zrobił nam tez zdjęcia, sala po znajomości taka na 100 osób góra, sukienka odkupiona od znajomej za grosze dosłownie, kucharka, samochód własny. Noclegów nie musieliśmy organizować. Głównie z ta salą nam się poszczęściło bo z tego co wiem za 1000 zł ciężko coś wynająć odpowiedniego, nawet za namioty sie płaci więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu az tyle wam wyszlo
jak tak oszczedzaliscie? bo nam na 50 wyszlo 14 tyś a mialo byc 70 i to by byl koszt 2400 wiekszy. ale sukienka byla nowa, dj, fotograf, kamerzysta profesjonalny i samochód wynajęty. alkohol z górnej półki, jedzenie też bardzo dobre w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×